Android, instapaper i instascriber - alternatywa?

Nie wszędzie jest wifi, a chcę kupować pakietu danych, dlatego chciałbym mieć w telefonie newsy z DP oraz kilku innych stron offline. Sprawdziłem kilka czytników RSS na androida które umożliwiały automatyczne ściąganie całej strony DP dla każdego newsa, ale było to dość ciężkie i niepraktyczne. Za to bardzo przypadł mi do gustu sposób prezentowania newsów w Instapaper, jednak tam wszystko trzeba dodawać ręcznie. Co prawda jest wyjątek - Instascriber - ale nie mogę go zmusić do działania. Czy istnieje dla niego jakaś alternatywa bądź inny program który umożliwi mi automatyczne ściąganie pełnych treści newsów (ale nie całych stron) z różnych RSS i zapisywanie ich do czytania offline?

Tak na serio to nie ma ani jednego porządnego czytnika RSS.

Przetestowałem chyba wszystkie (popularne na Google Play) i najlepszym jest/był https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noinnion.android.greader.reader&hl=pl

Greadera sprawdziłem na samym początku, potrafi nawet pobierać całą stronę dla każdego newsa. Ale nie da się (lub po prostu nie wiem jak ustawić), żeby pobierał do czytania offline tylko wersję uproszczoną lub instapaperową, ale nie sam skrót z RSS…

//EDIT

Ściągnąłem teraz wersję beta, dla jednych stron działa, dla innych nie. Ale na DP i Gamikaze jest ok więc chyba może być :slight_smile: