Angielski - program od którego zacząć naukę

Witam.

Na rynku patrzyłem wiele wersji programów do nauki angielskiego ale nie wiem na który sie zdecydować.

Boję się że wydam kasę i to zupełnie na darmo. Patrzyłem jest Profesor Henry ale tam jest

i rozumienie ze słuchu, konwersja, pisanie - nie wiadomo na co się zdecydować. A tell me more to nie wiem

  • trochę drogi. Natomiast Angielski z cambridge to też nie wiem. Pytanie moje - na pewno ktoś z was miał

już do czynienia z powyższymi programami i co polecacie. Chodzi mi o to że chciałbym się nauczyć podstaw angielskiego

i w pisaniu, czytaniu i mówieniu ale czy to będzie odpowiednie. Mój angielski oceniam na marnym poziomie, tzn

dogadać to się jakoś z wielkim trudem może i dogadam no ale chciałbym to zmienić zarówno i pisanie, gramatykę, mówienie.

Pozdrawiam.

ech czyżby nikt z tego typu programów nie korzystał?

To wpierw odpal jakieś demo, pełno ich w sieci krąży :slight_smile:

Ze swojej strony polecam Cambridge, moja znajoma tego używała i była zadowolona (ale nie była początkująca). Demo masz tu

sporo ciekawych programików było w czasopismach komputerowych głównie w komputer świat i niezbędnik i przedewszystkim mamy je tylko za cenę gazety czyli prawie za darmo

Rak wiem ze były ale ja chciałbym taki bardziej "profesjonalny :smiley: " Nie chodzi mi o jakąś tandetę ale taki z którym naprawdę będzie się i chciało uczyć i będą efekty już po 3 miechach nauki.

Program “Angielski z Cambridge” ma kilka modułów począwszy od tego dla leszczy, a skończywszy na module przygotowującym do egzaminu FCE. Poczytaj sobie więcej na ten temat, kilka testów programów do nauki angielskiego jest w sieci. Najpierw mówisz, że ma być to program dla początkujących, później, że bardziej profesjonalny, w ogóle to wiesz czego się chcesz nauczyć? Wszystkiego od razu i tak nie załapiesz, a podstaw to i nawet w dwa tygodnie się możesz nauczyć (podstawy to mam na myśli fonetykę, alfabet i podstawowe czasy gramatyczne bo bez tego ani rusz).

dlatego tak jak pisałem dla początkujących to najlepiej szukać w czasopismach komputerowych bo jest ich sporo i niektóre ciekawe.

BE Inspired! Beginner And Elementary

SAYit! FCE 2007

BI Słownictwo

eTeacher 5 SE

BE Inspired! Intermediate And Upper-Intermediate

Useful English

Neuromemory

BI Gramatyka 1 & 2

Angielski w pigułce 3.0

to są tytuły które można znaleśc w czasopismach pojawiających się w ostatnim czasie kilka miesięcy wstecz. Napewno warte uwagi przynajmniej niektóre

Najlepiej zacznij od demo a jak ci się spodoba to kup sobie pełną

albo skorzystaj z jakiegoś prostego programu do angielsko

Tu jest tego pełno :

http://programy.internetstandard.pl/kategoria/pc_177/Edukacja/Nauka.jezykow.html

Jest tam m.in angielski