Animowane tapety - Vista

(Grand 13) #1

Witam, na początku podkreślę, że wiem ,iż jest wiele podobnych tematów i istnieje Google, ale to już wszystko jest pogmatwane i dlatego postanowiłem napisać ten post. Jestem posiadaczem Windowsa Home Basic i słyszałem o animowanych tapetach i oglądałem różne przykłady w internecie a także filmy internautów na YouTube. Chodzi o DreamScenes, który jest podobno tylko na wersje Ultimate, ale wyszedł też Stardock DeskScapes, który rozszera funkcjonalność do odtwarzania formatu .dream Mam ten program ale niestety mogę używać tylko 3 tapet i tylko tych, które są - nie moge ich zastąpić innymi. Ściągnąłem wiele tapet w formacie .dream no i niestety okazuje się, że trzeba płacić.. Moi znajomi mają takie tapety i nic nie płacili - również mają wersję Home Basic. Nie ma jakiejś bezpłatnej wersji? W końcu jeśli kupuję Vistę sądzę, że nie powinno się zapłacić za ciekawe rozwiązanie, którym jest animowana tapeta wybrana przez użytkownika.

(Mateuszlak) #2

Zapraszam na moje GG wyjaśnię wszystko, NR 2154592

Sprawa już rozwiązana :smiley:

Wystarczyło odinstalować DeskScapes i podałem użytkownikowi wideo w HD .wmv a nie żeby się bawił w .dream

http://www.microsoft.com/windows/window ... wcase.aspx

i tyle. :smiley:

(Frog) #3

ping , OTy kosz.