Animowane tapety - Vista

Witam, na początku podkreślę, że wiem ,iż jest wiele podobnych tematów i istnieje Google, ale to już wszystko jest pogmatwane i dlatego postanowiłem napisać ten post. Jestem posiadaczem Windowsa Home Basic i słyszałem o animowanych tapetach i oglądałem różne przykłady w internecie a także filmy internautów na YouTube. Chodzi o DreamScenes, który jest podobno tylko na wersje Ultimate, ale wyszedł też Stardock DeskScapes, który rozszera funkcjonalność do odtwarzania formatu .dream Mam ten program ale niestety mogę używać tylko 3 tapet i tylko tych, które są - nie moge ich zastąpić innymi. Ściągnąłem wiele tapet w formacie .dream no i niestety okazuje się, że trzeba płacić… Moi znajomi mają takie tapety i nic nie płacili - również mają wersję Home Basic. Nie ma jakiejś bezpłatnej wersji? W końcu jeśli kupuję Vistę sądzę, że nie powinno się zapłacić za ciekawe rozwiązanie, którym jest animowana tapeta wybrana przez użytkownika.

Zapraszam na moje GG wyjaśnię wszystko, NR 2154592

Sprawa już rozwiązana :smiley:

Wystarczyło odinstalować DeskScapes i podałem użytkownikowi wideo w HD .wmv a nie żeby się bawił w .dream

http://www.microsoft.com/windows/window … wcase.aspx

i tyle. :smiley:

ping , OTy kosz.