Ankieta "Internet's Peoples"

Witam,

Na początek chciałbym się przedstawić. Nazywam się Mariusz Piechura. Jestem naczelnikiem powstającego, nowego magazynu

internetowego, którego ma na celu dotarcie do jak największej grupy odbiorców “Internet’s peoples”.

Zarejestrowałem się tutaj, żeby zapytać użytkowników tego forum czego brakuje wg. nich w internecie, co oni sami

chcialiby w nim zobaczyć. Głownym problemem jest tematyka serwisów? For? Jednocześnie chciałbym się dowiedzieć czego w sieci

jest już za dużo i co wam się nie podoba??

Wyniki tej “ankiety” posłuża do napisania pierwszego artykułu dla magazynu, orazw jakiś sposób ukszatłtuja jego dalszy rozwój.

Prosiłbym odpowiadać w tym temacie, lub przysyłać sugestje na adres internetspeople@gmail.com, jednocześnie proszę administrację

tego serwisu o nieusuwanie tego tematu, a jeśli jest to możliwe to podkreślenie go na forum.

Już teraz dziękuję wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam,

Mariusz Piechura “Internet’s peoples”

@ internetspeople

Uważam, że w internecie znajdę większość interesujących mnie informacji. Reszty po prostu nie potrafię odszukać. Wtedy korzystam z pytań na forum, etc.

Niestety dla wielu internautów google + słowa kluczowe są nadal zagadką…

Czyli prawie każda tematyka będzie dobra tylko należy ewentualną reklamę/tematykę skierować w kierunku odpowiedniej grupy docelowej (Twój wybór). Najlepiej znajdź swoją “niszę” i tam się umieść.

Trzeba tylko to miejsce umieć znaleźć i chcieć zaryzykować.

Konkludując, temat ten wydaje mi się tanim sposobem na przeprowadzenie tzw. “badań rynkowych”, itp.