Antena bez wiercenia

Witam, posiadam antenę 75 lub 90 nie pamiętam dokładnie, którą chcę użyć. Ale bez montażu na ścianie itp. Czy istnieje szansa żeby ją jakoś zamontować na oknie tzn. abym mógł ją w każdym momencie zdjąć lub postawić. W skrócie kiedy chcę ją użyć to umieszczam ją w oknie, a kiedy nie to ją zdejmuje. Czy coś takiego jest możliwe? Może jakiś pomysł, fotki, tutki itpwesoły Dzięki z góry

Gites Majonez … :lol:

Jeżeli piszesz:

, to KTO ma pamiętać ?

CHŁOPIE ! Opisz problem dokładnie !

ale konkretnie co t za antena ? :smiley:

~ może jakieś przyssawki ??

A szczególnie urzekły mnie Twoje

… :lol: :lol: :lol:

alekss idź stąd lepiej

antena satelitarna oczywiście, bez znaczenia czy jest 75 , 90 czy 120 ważny montaż :slight_smile:

a 75, 90… to oczywiście średnica ? pisze trochę konkretniej kolego

bez wiercenia/przykręcania to Ty tego nie przymocujesz!

no chyba że zrobisz jakis stojak i przywiążesz do otwartego okna, tylko czy to ma sens?

lepiej zrobić to raz a dobrze wiertarka nie jest aż tak straszna na jaką może wyglądać :smiley:

Taki talerz możesz postawić za oknem - dla szpanu

Tylko jak sobie wyobrażasz jego właściwe, trwałe

pozycjonowanie bez odpowiedniego mocowania ?

Wbij słupek w ziemię, zalej betonem dookoła i do niego przymocuj antenę. lol

żeby telewizja działała prawidłowo antena musi być ustawiona co do centymetra inaczej nie będzie działać.Więc jeśli chcesz ją ściągać i zakładać co jakoś czas to możesz ale musisz się liczyć z tym że nie jest to takie proste.Są specjalne urządzenia które pomagają ustawić prawidłowo antenę,a jak ty chcesz ją montować i ściągać to już jest twoja sprawa.

Takie coś się nazywa miernik wiem :slight_smile:

Poradzę sobie.