Anti malware przestaje działać i problemy z przeglądarkami

Witam,

Moje problemy:

 

Przy jakiejkolwiek akcji w Anti Mawlare, pojawia się okienko, że program przestaje działać, także nie da się skanować, a nawet zaktualizować programu. Próbowałem już parę razy przeinstalować, ale dalej ten sam problem występuje. Wcześniej program został użyty do skanowania, ale zmiany zostały cofnięte, bo przestało parę programów działać (w tym np. OO) i teraz ten błąd się pojawił.

 

Co do przeglądarek, to dziwne rzeczy się dzieją. Swego czasu Opera odświeżała cały czas stronę Gmail i wyniki wyszukiwania Google, w końcu problem ustąpił, jednakże ostatnio znowu pojawił się problem z pobieraniem jednocześnie w IE, Chrome i Operze. Opera nie chciała pobierać w ogóle, Chrome po jakimś czasie dopiero pokazał możliwość zapisu pliku, a w IE nic się nie działo, gdy próbowałem wcisnąć “zapisz plik”. Co ciekawe teraz znowu zaczęły działać. Tylko w Chromie cały czas ustawia się jakiś nieznany dostawca wyszukiwania.

 

Jeszcze kwestia tego, że ostatnio został dołożony do komputera dysk SSD i wgrany na nim system, ale z poprzedniego HDD nie został usunięty tenże system (który z kolei już potwornie zwolnił i cały czas jakieś błędy wyskakiwały).

 

logi:

Extras

Addition

OTL

FRST

Nie widać żadnej infekcji.

Ok, dzięki. Pytanie w takim razie, gdzie mógłbym się zgłosić z takim problemem?