Antivirenkit czy norton antivirus?

(Komputerowiec) #1

Przepraszam za floodowanie jednak mam pytania : jaki antywir jest lepszy Norton Antivirus cz Antivirenkit ?

(Sanka44) #2

Norton Antivirus :wink:

(Spam) #3

sanka45 , jak się nie znasz, to się nie odzywaj.

Na dzień dzisiejszy lepszym programem wydaje się być AVK, jednak co do antywirusa polecam Kaspersky Anti-Virus (obecnie najlepsza wykrywalność).

(Jacek Jako) #4

Z tych to Norton.

(Danielm86) #5

:roll:

:roll:

AntiViren Kit 2006 ma najlepszą wykrywalność lepszą niż

ale strasznie zamula komputer. Norton zdziadział więc nie opyla się go używać.

(Spam) #6

Nieprawda. Bardzo dobra wykrywalność i jednocześnie małe zużycie pamięci. Wiem, bo sam używam.

Nieprawda - KAV jest obecnie lepszy w testach.

A to z kolei prawda.

goudan , zobaczyłeś słowo "Norton" i pomyślałeś, że to najlepszy antywirus. Najlepszy, to on był kiedyś. Teraz już nie jest - został w tyle za konkurencją. Zarówno, jeśli chodzi o wykrywalność, jak i zużycie zasobów :slight_smile:

(Arek F.) #7

A według mnie najlepszy jest pakiet Kaspersky Internet Security. Używam go od 3 miesięc i 0 wirusów :smiley: I polecam jeszcze użyć szukajki

:szukaj:

(Mc10sc) #8

Kaspersky Internet Security Ja tez go mam ajny i dobry

program antywirusowy polecam go sciagnoc z netu np .

(pysiu) #9

AntiViren Kit jest dobrym antywirusem lecz przy dwóch włączonych silnikach na słabej maszynie strasznie spowalnia system :wink:

(Micromac) #10

Ja tez mam ten AntyVirenKit. Jest dobry lecz tak jak przedmówcy napisali jest zasobożerny. Najgorsze jest surfowanie po internecie bo wtedy skanuje w czasie rzeczywistym. Dlatego trzeba wyłaczać pewne usługi aby jako tako szło. W ogóle kombajny mają tendencje do zżerania pamięci.

(squeet) #11

Inaczej: Posty typu: Norton rulez i inne sprawią, że temat skończy w koszu.

Proszę odpowiadać treściwie i na temat.

To jedyne ostrzeżenie.

(fiesta) #12

Kolejny znawca

8)

AVK ma dwa silniki skanujące w tym jeden właśnie Kasperskiego, a drugi Bitdefendera. Czyli wnioskując po Twoich wywodach lepszy jest sam Kasperski od Kasperskiego i Bitdefendera razem wziętych :? :? :?

(Komputerowiec) #13

No i niem co wybrać jedni Kaspersky doradzają , inni Nortona , jeszcze inni AVK.

Co w takim razie wybrać ??

Ile pamięći żżera AVK , ile NA 2007 , a ile Kaspersky ?

(Micromac) #14

pp16

Tylko napisz czy to na użytek domowy czy dla firmy? Czy chcesz komercyjny czy darmowy ? Bo jeżeli do domu i darmowy to wystarczy ci AntiVir PersonalEdition plus firewall np. Kerio Personal Firewall lub Norton Personal Firewall (jezeli nie masz firewalla)

Jezeli się upierasz co do tych dwóch Norton lub Antyvirekit to i tak musisz miec mocny sprzęt i skonfigurować odpowiednio moduły w tych programach. Jezeli chodzi o moją ocenę to raczej bym z tych dwóch wybrał Antyvirenkit

Natomiast co do zdania: "który jest najlepszy" - to nie ma czegoś takiego jak najlepszy. Nawet b. dobry antivirus nie bedzie w stanie uchronić systemu jezeli nie będziesz sie trzymał odpowiednich zasad.

(Komputerowiec) #15

Jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wymagającym użytkownikiem domowym.

Zależy mi na wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Co to jest Norton Antivirus Corporate Editon ?

Antywirus dla wielkich korporacji czy do instalacji na kilku kompach ?

(pysiu) #16

http://wpc.pl/article.php?item=67 tu poczytaj :wink: