AntiVirGear


(system) #1

Mam problem z ikonką na pasku, mam tu logi z SmitfraudFix: http://wklej.org/id/5ea38e30d4 oraz z ComboFix: http://wklej.org/id/42ba987396 ale dalej nie wiem co mam z tym zrobić :frowning: please pomocy :frowning:

Złączono Posta : 13.11.2007 (Wto) 23:20

hmmm zapomniałam dodać, że chodzi o migającą ikonkę(raz na czerwonym krzyżyk a raz na niebieskim znak zapytania) po naciśnięciu czy toprawym czy lewym otwiera się strona reklamująca coś... Mój cudowny brat to skądś wytrzasnął i mnie już to wkurza a nie wiem jak się tego pozbyć bo ja nieco tępa jeśli chodzi o komputery...


(Gutek) #2

Użyj SmitFraudFix wybierz opcji nr 2 , oczywiście w trybie awaryjnym i po tym nowy log z Combofix

Dodatkowo: użyć LSP-Fix

Odpal LSP-Fix zaznacz "I know what I'm doing" następnie w okienku Keep zaznacz plik laf1.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij F inish


(system) #3

A możesz mi powiedzieć na czym polega tryb awaryjny?? I ogólnie jakąś wersje dla opornych poproszę. Poważnie dla mnie to jak czarna magia delikatnie... :frowning:


(JNJN) #4

Przy starcie systemu trzymasz klawisz F8 i wchodzisz i masz możliwość wyboru z kilku opcji - wchodzisz w opcje tryb awaryjny.

Zmień temat postu na konkretny, opcja zmień i popraw.


(system) #5

Dzięki bardzo!! Jesteście kochani!! W życiu bym se sama nie poradziła, ale dzięki wam się czegoś nauczyłam. :cmok1: :cmok1: :cmok1: :cmok1: :cmok1:


(Gutek) #6

Daj log z ComboFix


(system) #7

http://wklej.org/id/30a4274689

Sorki zapomniałam o tym :smiley: To ten z dziś rano już po akcji :stuck_out_tongue:


(Gutek) #8

No ok :slight_smile:


(system) #9

Czyli mam rozumieć, że wszystko zrobiłam ok :smiley: bo jest ok. W razie co będę o was pamiętała :smiley: Jesteście niezastąpieni :smiley: Fajnie, że na was trafiłam, bo wcześnie w ogóle nie byłam świadoma, że takie forum istnieje :smiley: Pozdrawiam i życzę powodzenia z resztą problemów :smiley: 3majcie się :smiley: