Antivirus Pc Tools - czy to dobry program?


(Sergi1991) #1

Chciałbym się dowiedzieć czy Antivirus Pc Tools znajdujący się w dziale Antywirusy jest dobrym programem antywirusowym :slight_smile: za odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam


(Venger) #2

Kilka dni temu instalowałem. Po zainstalowaniu miałem go dwa dni. W tym czasie wykładał się kilkakrotnie wyrzucając komunikat o błedzie i wyłączając się. Wróciłem do Avasta. Natomiast Firewall PC-Tools spisuje mi się bardzo dobrze...


(Bobofrut135) #3

To mało znany antyvirus, firma PC Tools znana jest raczej z bardzo dobrego programu antyszpiegowskiego spyware doctor który ma bezpłatną wersje po polsku.Spróbuj może AOL antywirus który jest okrojoną wersją kasperskiego, jest za darmo.


(Agatonster) #4

PC Tools AntiVirus 3.1.0.17 Free Edition - Komentarze

Pozdrawiam


(Sl Kolportaz) #5

nie wiem jak z anty wirem pc tools ale ostatnio zainstalowałem pc tools firewalla i jest ok. co do doktora pc tools ma w darmowej wersji najważniejsze żeczy zablokowane. polecam spywareBlaster i spybot - search & destroy.

co do tego firewalla pc tools to rzeczywiście jest świerzy i chyba troszkę podejrzany, bo nod32 uwarza że dwa komponenty z tego programu mogą działać jak wirus i windows nie akceptuje tego programu. poza tym jest ciekawa firma i może ok. zobaczymy.


(Bobofrut135) #6

Jakie najważniejsze rzeczy ma zablokowane?


(Bartek iPC) #7

Ochronę w czasie rzeczywistym. :slight_smile: Trochę to pomaga...


(Sl Kolportaz) #8

nie pamiętam, bo już go odinstalowałem, napewno "szczepienia" i zdaje się że ochrone w tle. pozaty nie znajdował u mnie nic więcej niż ccleaner mi usówał. można by porównać z avg by zobaczyć różnice.


(Bobofrut135) #9

Według mnie spyware doctor -4 w wersji free różni się od płatnego brakiem automatycznej aktualizacji i brakiem rezydenta.Dla mnie to nie problemi,mam kasperskiego i on pilnuje komp a doctorek sprawdza jak .Dwóch rezydentów to niepotrzebne mulenie kompa.Ale każdy ma swoje zdanie.


(Venger) #10

Trial Limitations: The trial offers time unlimited real-time protection (free spyware blocking), but does not remove threats detected during on-demand scans.

Starter Edition: The Starter Edition offers full scan and removal of threats, and basic real-time protection, is available for free as part of the Google Pack.


(Sl Kolportaz) #11

venger. martwi mnie w tym firewallu tylko plik update.exe, przez nod32 widzi w nim zagrożenie :frowning: