Antiwirus dla słabego peceta

Witam, czy Kaspersky 2009 Anti-virus nadawałby się dla PC o konfigu:

256 MB RAM

Intel 2.4 GHZ

no to skoro tak to może od razy w tym temacie zapytam. Typ RAM (DDR, DDR2, DDR3) jaki mam kupić to zależy od płyty głównej? Jeśli tak to jak to sprawdzić który typ powinienem kupić.

Tak, zależy od MoBo.

Sprawdź w instrukcji Mobo, lub programem Everest.

:wink:

Albo w instrukcji płyty głównej.

http://support.kaspersky.com/pl/kav2009?level=3 - tu masz wymagania systemowe dla tego antywirusa.

lofi ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

bedzie śmigać, ale nie w swojej pełnej krasie… wg producenta bedzie dzialać u ciebie

Czyli będziesz miał spokój jak wydasz te ok. 60 zł i dokupisz pamięć RAM.

Albo ewentualnie zmienisz Antywirusa na np. Eset Smart Security

:wink:

Odpalić to Kaspersky by odpalił, ale jak by to chodziło. Ale spróbować w sumie można.

Nie wiem, może narazie spróbuj coś lżejszego typu Nod lub Avast.

Popieram kolegę :slight_smile: Eset NOD32 Antivirus to dobry wybór. Testowałem go na podobnym sprzęcie do Twojego. Jedyny moment w którym musiał pomyśleć trochę był koniec pobierania jakiegoś pliku przez przeglądarkę w celu jego sprawdzenia :slight_smile:

lofi , spokojnie Avast! pójdzie :wink:

Jeśli chodzi o Avasta! to pójdzie, ale Nod32 jest znacznie lepiej zoptymalizowany, a po za tym ma szybszy skaner i większą skuteczność :smiley:

Polecam wersję próbną, aby się przekonać (30 dni) - klik.

W miesięczniku komputerowym CHIP dostępna jest wersja z licencją na 3 miechy.

Polecam. :smiley:

Istnieje też “wypróbowanie nowej testowej wersji na 30 dni, po czym zainstalowanie nowej na kolejne 30 dni” :wink:

Avira Free Antivirus. Darmowy i zjada mało pamięci. Dla Twojego PC jest O.K Kasper Zamuli Kompa.