Antiwirus dla słabego peceta

(Lofi008) #1

Witam, czy Kaspersky 2009 Anti-virus nadawałby się dla PC o konfigu:

256 MB RAM

Intel 2.4 GHZ

(Lofi008) #2

no to skoro tak to może od razy w tym temacie zapytam. Typ RAM (DDR, DDR2, DDR3) jaki mam kupić to zależy od płyty głównej? Jeśli tak to jak to sprawdzić który typ powinienem kupić.

(greh) #3

Tak, zależy od MoBo.

Sprawdź w instrukcji Mobo, lub programem Everest.

:wink:

(Dawid Czernek) #4

Albo w instrukcji płyty głównej.

http://support.kaspersky.com/pl/kav2009?level=3 - tu masz wymagania systemowe dla tego antywirusa.

(Agatonster) #5

lofi ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(gumis112211) #6

bedzie śmigać, ale nie w swojej pełnej krasie... wg producenta bedzie dzialać u ciebie

(Dawid Czernek) #7

Czyli będziesz miał spokój jak wydasz te ok. 60 zł i dokupisz pamięć RAM.

(greh) #8

Albo ewentualnie zmienisz Antywirusa na np. Eset Smart Security

:wink:

(BejDżej) #9

Odpalić to Kaspersky by odpalił, ale jak by to chodziło. Ale spróbować w sumie można.

Nie wiem, może narazie spróbuj coś lżejszego typu Nod lub Avast.

(Bialy9121) #10

Popieram kolegę :slight_smile: Eset NOD32 Antivirus to dobry wybór. Testowałem go na podobnym sprzęcie do Twojego. Jedyny moment w którym musiał pomyśleć trochę był koniec pobierania jakiegoś pliku przez przeglądarkę w celu jego sprawdzenia :slight_smile:

(Danielm86) #11

lofi , spokojnie Avast! pójdzie :wink:

(Toffik325) #12

Jeśli chodzi o Avasta! to pójdzie, ale Nod32 jest znacznie lepiej zoptymalizowany, a po za tym ma szybszy skaner i większą skuteczność :smiley:

Polecam wersję próbną, aby się przekonać (30 dni) - klik.

(greh) #13

W miesięczniku komputerowym CHIP dostępna jest wersja z licencją na 3 miechy.

Polecam. :smiley:

(Toffik325) #14

Istnieje też "wypróbowanie nowej testowej wersji na 30 dni, po czym zainstalowanie nowej na kolejne 30 dni" :wink:

(ziggyZZ) #15

Avira Free Antivirus. Darmowy i zjada mało pamięci. Dla Twojego PC jest O.K Kasper Zamuli Kompa.