Anty virus wykrył mi 5 wirusów ale nie moge ich usunać

Dzien Dobry

Mam problem z komputerem a mianowicie po skanowaniu COMBO Fixem komputer wykrył mi 5 wirusów (w tym trojany) ale nie wykasował ich bo sie zawiesił i musialem wyączyć kompt=uter .

Do tego komputer sie restartuje kiedy chce po ponownym włączeniu pojawia sie komunikat ze nastepuje sprawdzenie dysków po powaznym błędzie.Do tego czesto pojawia sie niebieskie tło z komunikatem ze komputer zostaje wyłączony bo posiada powazny błąd.

Probowalem skanowć programem G-Data ale komputer mi sie wyłączył.

Nie wiemco mam zrobić jedynie to mogłem zrobić skanHijacthis’em wklejam log:

http://wklej.org/id/d616021193

Prosze o pomoc jedynie co sie domyslm ze brat mojej dziewczyny grzebal w internecie i nałapał virusów

fix w hijackthis

Pobierz ComboFix, ale nie uruchamiaj

Wklej do notatnika:

File::

C:\WINDOWS\system32\amvo.exe

 C:\WINDOWS\SYSTEM32\wingdm32.dll

C:\WINDOWS\SYSTEM32\fsmgmt.dll

Plik -> zapisz jako -> CFScript.txt (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe)

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe tak jak tu ->

02f8f1e3c410a4cc.gif

Powinno się rozpocząć usuwanie i powstanie log, daj ten log na forum.

Zrobiłem tak jak Pan mi napisał

Ale podczas scanu Combofix’em system znowusie zawiesił i pokazało sie niebieskie tło z o jest jakis powiadomieniem ze nastapi restart błąd

Podaj kod tego błędu.

czekalem na kod i go mam ale zapisalem tylko dwa

0x00000004F ( 0x000000003,0x00000…)

nie wiem co jest grane wydaje mi sie ze moze pamiec padła ale wirusy dlej sa :frowning:

W dniu 25.04.2008 , o godzinie 22:37 został dopisany post przez wojtekdz

lub 0x0000000F4 (0x0000000003,…)

Dobrze zfixuj w hijackthis o co prosiłem

Pobierz Avenger

wklej do niego ten tekst:

Files to delete:

C:\WINDOWS\system32\amvo.exe

C:\WINDOWS\SYSTEM32\wingdm32.dll

C:\WINDOWS\SYSTEM32\fsmgmt.dll

kopiuj to i klikasz na Paste Script from Clipboard wybierasz Execute oraz Potwierdzasz i zgadzasz się na restart klikając OK.

Kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip i wklejasz na forum raport: C:\avenger.txt

Jeśli chodzi o bluescreen - nie jest on spowodowany wirusem, jest to błąd dysku twardego (a właściwie systemu).

http://support.microsoft.com/kb/330100/pl

Noi zrobiłem tak jak mi kazał hubert niestety nie mogłem ponownie uruchomić systemuemu wiec zainstalowalem windowsa jeszcze raz tylko bez formatowania no ale nie mialem juz pracy mgr na pulpicie jak mogę ją odzyskać ?? prosze o pomoc