Anty wirus Kaspersky (usunięcie, zainstalowanie)


(Evvenement) #1

Na wstepnie zaznaczam ze czytałem przyklejony temat o anty wirach :stuck_out_tongue:

Moje pytanie brzmi:

Obecnie mam "Kaspersky Ani-Virus 5.0.158" i chciałbym odinastalować obecnego anty virusa i kupić nowszą jego wersję (oczywiście legalną).

Moje pytania brzmią:

-Czy moge normalnie odinstalowac poprzedniego anty wira (całość bez pozostałości). Czy są jakieś kłopoty w związku z tym, a jak tak to jak mam postępowac przy odinstalowaniu (krok po kroku)?

-Jaką dokładnie wersję Kasperskiego mi polecacie? (do max. 200zł) Jak rozumiem jest to ochrona na rok, a w nastepnych latach corocznie dokupuje się klucz? ( czy jak to sie tam nazywa?).

-Ostatnie pytanie, jak mam postępowac przy instalowaniu zakupionego nowego anty wirusa? Czy potrzebna jest do tego ręka kogoś bardziej doświaczonego? Czy ja jako początkujący posiadacz komputera dam sobie radę z zainstalowaniem? Może to banalne pytanie, ale chciałbym wiedzieć, aby potem się nie pocić... :stuck_out_tongue:


(Zvhirek) #2

Możesz standardowo usunąć poprzez Dodaj/Usuń Programy i potem jeszcze przeczyścić rejestr jakimś programem .

Jeżeli chcesz samego antywirusa to Kaspersky Antivirus a jak z firewallem itd. to Kaspersky Internet Security .

Nie używam KISa/KAVa ale z tego co mi wiadomo z moich doświadczeń z tą aplikacją (dawno to było) instaluje się prosto i przyjemnie .


(el polaco) #3

Najlepiej pozostaw baze danych wirusów i dane aktywacyjne. Możesz zaznaczyć taką opcję podczas odinstalowywania.


(Bobofrut135) #4

Ale po co ,kup wersję home[jeśli nie używasz kompa w firmie] jest tańsza .A najlepiej sprawdż sobie wersje testową z DP. KIS i KAV ,która dla ciebie jest lepsza.


(grzes6y53) #5

po to, żeby się nie bawić potem ze ściąganiem jej :stuck_out_tongue:


(Nethalythic) #6

Polecam Kaspersky Internet Security 6.0/7.0 . U mnie wszystko śmiga aż miło, nie zamula kompa, łatwy i przyjemny w obsłudze.

Pozdrawiam


(Bartmail) #7

Popieram przedmówcę. Sam używam Kaspersky Internet Security 7.0 i jestem bardzo zadowolony.