AntySpyware

Ja używam Spy Sweeper bo jest najlepszy.

Jak używałem program Ad-Adware personal 1.06 i program Spybot S&D

to on e nic mi nie wykrywały,a gdy tylko zainstalowałem Spy Sweeper to wykrył mi 10 programów szpiegujących,dlatego teraz używam tylko Spy Sweeper.

dlaczego tak uważasz?? przeciez IE nie jest taka zła

Jak u Was Spybot działa? Bo mi skanuje podejżliwie za szybko, pare sekund i wynik juz ma. Adaware dłużej skanuje ;] Czy to tylko u mnie? :smiley:

Wejdź w nim w: Ustawienia>>>Ustawienia programu>>>Priorytet skanowania>>>zaznacz “stan krytyczny”

Dziękuje Damian :wink:

Ja używam Ad-Aware Se Personal dla mnie jest on wystarczający

Mateo19 zainstaluj sobie Operę lub FF i wtedy zobaczysz czy IE jest dobry! Pozdro.

Ja używam: Ad-aware, Spybot Search & Destroy, Microsoft AntiSpyware, Spy Sweeper, CWShredder i jestem bardzo zadowolony :-D.

cwshredder jeszcze nic mi nie znalazła więcej niż komplet trzech programów chyba jest zbędny

U mnie znalazło już kilka nieproszonych rzeczy. CWShredder to dobre uzupełnienie Ad-aware czy Spybota, poza tym nie trzeba go instalować, tylko ściągasz jeden pliczek i odpalasz :).

i chyba przy każdym uruchomieniu trzeba się zgodzić na jakieś tam warunki mam ale póki co nic mi nie znalazła skanuje nim raz na miesiąc a ad-aware i spybot + microsoft antispyware potrafią znaleźć po 2-3 dniach korzystania z netu

Ja używam AD-AWARE i jest dobże :smiley:

tak ci sie zdaje bo nie wiesz czego on nie wykrywa (weź jeszcze spybot S&D no i możesz do tego tym s M$ skanować to zobaczysz coś)