Antyszpieg na starym kompie

Witam.

Mam starego kompa ( P 120, Ram 64 MB ) i posadzonego Win95. Uzywam na tym kompie Spybota 1.3 PL. Szukam jakiegos drugiego programu, ktory by chodzil na starym kompie i przede wszystkim pod win95. Ad-Aware 6.00 czy 1.05 SE nie chodzi. Sprawdzilem, chyba ze trzeba zastosowac jakies sztuczki. Starsze wersje Ad-Aware owszem, ale nie dziala aktualizacja baz do starszych wersji. Szukam programu na miare Ad-Aware. Czy ktos moglby mi podac sprawdzone programy pod Win95. Ale sprawdzone, nie usmiecha mi sie instalowac programy i sprawdzac, czy pojdzie, czy nie.

Pozdrowionka

:smiley:

Mam wrażenie, że chodzi Ci o wersje free, a także o te programy, które nie tylko znajdują badziewie - ale i je usuwają! :slight_smile:

Mogę Ci polecić program SpyCleaner Lite. Szczerze mówiąc jest dobry na każdą platformę (oczywiście obsługuje 95). Miałam kilka takich przypadków, kiedy przechytrzył zarówno Spybota jak i Adaware… :stuck_out_tongue:

Skanuje pod kątem wszystkich możliwych zagrożeń i wszystkie elementy łącznie z rejestrem.

Uważam, że jest to bardzo dobry program alternatywny. :slight_smile:

Dla Ciebie ważne, że podchodzi pod Win95!

http://www.topdownloads.net/software/view.php?id=5354

Witam.

Dzieki Waterproof.

Tak masz racje, zapomnialem o tym wspomniec. Sciagne i jeszcze dzis przetestuje.

Update:Witam.

Niestety, nie daje się zainstalować. Sciągnąłem z różnych stron ( google ) i nic. Wysypuje się przy instalacji, jakiś problem z nadinstalowaniem niektórych biblotek. Muszę liczyć na inne podpowiedzi. Ma ktoś następne propozycje?

Pozdrowionka

Pozdrowionka