Antyvir

co myslicie o programie panda antyvirus?? Slsyzalem ze jest nienajgorsza i ze niespowalnia systemu. Czy moglibyscie powiedziec mi cos wiecej o tym programie?

zgory dzieki :lol:

Uzywam Panda Titanium Antivirus 2004 i szczerze ja polecam! Nie spowalnia systemu, posiada codzienna aktualizacje sygnatur wirusow, jest poprostu THE BEST :!:

Panda Antivirus Platinum 7!

Instalacja

Polska wersja jezykowa: Jest

Instrukcja obsługi: Bardzo dobra

Instalacja programu: Wymaga rejestracij do sciągnięcia sygnatur!

Serwis Telefoniczny: (022)5401846

Ilosć zajmowanego miejsca: 46MB

Pomoc w programie: dobra

Strona WWW: celująca

Odinstalowanie Bezproblemowe

Funkcje Programu

Obsługa: Wyśmienita

Terminarz: Jest

Moduł kwarantanny: Jest

Możliwość wyboru typów plików do skanowania: Jest

Tworzenie dyskietek ratunkowych: mozliwe

Opisy wirusów offline: bardzo pobieżne

ZAWIERA FIREWALL I ANTYDIALER!!!

Jakosć: Bardzo dobra

Cena/Jakosc: dostateczna

Cena:285zł

Koszt aktualizacji na rok: 185zł

Zwyciężca Komputer Świata!!!

O prosze mowilem ze Panad is THE BEST, a Kurczok wraz z Komputer Swiatem to potwierdzil. 8)

Kożystałem z niej ale miała słabą wykrywalność złapałem wirusa “Win32.Parite.B” i dopiero Norton :smiley: mi pomugł skasować wszystkie zainfekowane pliki (wszystkie EXE’ki)

I dlatego kożystam z nortona :!: :smiley:

polecam NOD32 lub BitDefender. Ten drugi podobnie jak takze posiada firewalla.

Od kilkunastu miesięcy NOD otrzymuje najwyższe noty w testach "Virus Bulletin 100% Award", prowadzonych przez brytyjskie profesjonalne czasopismo "Virus Bulletin" zajmujące się problematyką zabezpieczeń antywirusowych. 


Wyróżnienia te oznaczają, że w ostatnich kilkunastu przeprowadzonych testach (obejmujących okres dwóch lat) NOD nie "przeoczył" ani jednego wirusa."

Każdy coś przeocza :stuck_out_tongue: i ciągle nowe powstają :-x

Kiedyś używałem Pandy, dobry antyvir, umnie używany tylko za czasów 98se i Me :wink: ale jak każdy niejest 100% skuteczny :?

Miałem AntiVirenKit12, wykrył mi niemało wirusów. Trzeba go było jednak ustawić na niższą skuteczność bo spowalniał system.

Teraz mam Panda Antivirus Platinum 7.06.00 z Eksperta i uważam, że jest b.dobry. Oczywiście nie ma doskonałego programu, ale zawsze zostaje http://www.gdata.pl/pl/news.html a tam najnowsze szczepionki, bądź podobne strony … :slight_smile:

Nie polecam pandy! !!

Używam Avasta i to jest najlepszy antivir jaki moze byc i do tego darmowy!!

Masz jednak o wiele więcej możliwości

własnych ustawień - jest darmowy !!