Antyvirus

polecam dwa antyviry:

nod32 oraz

f-secure 2005

jeśli posiadasz windows XP z SP2 to na ten drugi masz za darmo poł roczną licensje

Jak grasz w wymagające super dużych FPS-ów i super niskich pingów shootery online.

Ja polecam Nortona 2005

Ja jak narazie polecam noda32 zobaczymy po ilu miechach mi się znudzi bo ja tak często zmieniam antywirusy że lepiej nie mówić :? po prostu jak by to powiedzieć nie moge się zdecydować :? i tak co chwila zmieniam antywirusa najpierw norton 2005 potem kav 5.0 a teraz nod 32 poczekamy zobaczymy jak ten antywirus sie sprawuje. :wink:

nod32 + outpost personal firewall! nie ma lepszego zestawu na razie. mulenia wcale nie odczujesz bo ja p III 733 MHz + 384 RAM nie odczułem ani troche. bardzo dobry zestaw. broni przed każdym zagrożeniem wliczając phising! razem te programy są w promocji za 294 zł

http://www.dagma.pl

Ale kryptoreklama :wink: . Notabene sam posiadam taki zestaw :slight_smile: .

a co powiecie o tym antywirku?

eTrust™ EZ Antivirus 2005

chyba gorszy niż avg :roll: nie ma co wybierać. bierz te z najlepszej półki :slight_smile:

jak już chcesz za darmo to Avast + bitdefender free (bez stałej ochrony) dobry zestaw jak się nia ma sp2 8)

Słyszałem ze wyszła jakas nowa wersja noda32 ???jak ktos wie skad mozna sciagnac lub ma linka to bede wdzieczny!!!z gory dzieki

http://www.nod32.pl/download/index.php?trial

dodano wykrywanie spyware, adware i moduł anty-phising

Po co powielasz info.

Post kosz.

A ja bym polecił jeszcze Bitdefender 8 Prof. nie muli systemu i dobrze wykrywa. Niezły firewall i ładnie synchronizyje sie z klientami poczty.

poczytaj lepij o firewall’u bitdefendera :wink:

W sprawach zabezpieczenia nie liczy sie cena ani marka tylko jakosc.

marka idzie przeważnie z nią w parze :wink: oczywiście wyłączając symanteca :smiley:

dlatego mysle, po tych wszystkich wypowiedziach że najlepiej bedzie jak przedłużę licencje na nortona, bedzie mnie to taniej kosztowało niz nowy antyvir, a wiem ze norton mnie nie zawoiódł, niestety ale nod32 czy avast i BD jak sie okazało są słabymi antyvirami, wiec albo zmienie na kaspra antyvia albo zostane przy nortonie, dzieki serdeczne za wypowiedzi, dzieki wam uzmysłowilem sobie ze jednak takie bezpłatne antyviry niestety ale nie dokońca spełniają swoja rolę, są gorszej jakosci niz te z wyższej półki i tylko dlatego bede wybierał miedzy kasprem a nortonem, co prawa zastanawiałem sie nad bitdefenderem ale niestety czytajac posta powyżej o firewallu byłem bardzo żle zaskoczony.

Zastanawiałem sie również nad avastem pro ale nawet nie było go w testach kś, czyzby o nim zapomnieli ze taki istnieje?no bo niestety ale avast home i avast pro to zupełnie rózne antyviry…jeszcze raz dzieki za wypowiedzi…przeanalizuje wszystkie porady jeszcze raz i może jednak zmienie zdanie i zmienie na jakiegos bezpłatnego, acha jeszcze jedno pytanie nod32 nie jest darmowym antyvirem czy jest darmowy?

a o F-secure nie myślałeś?

a dobry jest chociaż?? dorównuje nortonowi , czy kasprowi?

Kasper i F-Secure są w czołówce 8)