Antywirus a praca komputera

Witam.Nie jest to ogromny problem ale za to ciekawy.Moj komputer to DELL XPS 1530;System to Vista 32 bit HE;Przeszlo rok temu mialem zainstalowany Kasperski w pelnej opcji ,po 3 miesiacach jednak musialem formatowac bo zwyczajnie sobie nie radzilem.Po formacie nie bylo juz Kasperskiego a McAfee tez w wersji wzbogaconej.Komputer nieco spowalnial wiec wylaczylem kilka opcji ale i tak zamulal,co mnie draznilo.Nie mialem natomiast zadnego problemu z wirusami i praca kompa.Po skonczeniu licencji znow kupilem Kasperski tyle,ze w podstawowej wersji.I znow komp pracuje dziwnie.Wiesza sie od czasu do czasu,czasem nie instaluja sie aktualizacje.Chyba moj laptop nie ma alergii na Kasperskiego?Dodam dla informacji,ze po zaraz po zakupie sprzetu mialem wgrany McAfee trial jako antywirus polecany przez Dell.Zapytam gdzie lezy problem?Czy to przypadek,ze z Kasperskim pracuje nieprawidlowo,czy jest tego jakas istotna przyczyna? :shock: Wdzieczny bede za wszelkie wskazowki.

wg. mnie to przypadek ,może coś nie tak z tą wersją którą zakupiłeś? przy tych parametrach musi śmigać jak złoto ! zobacz na forach ,co piszą inni o kasperskim i tym kompie? - pozdrawiam :slight_smile:

th@les ,

Witam.

Uwazam,ze ze skladnia i gramatyka jezyka polskiego nie mam najmniejszych problemow.Natomiast rozumiem,ze irytujacym wydawac sie moze brak polskich znakow.Otoz mieszkam we Francji i pracuje na klawiaturze “AZERTY”.Stad brak mozliwosci edycji polskich znakow.Probowalem szukac w ustawieniach jezykowych ale bez powodzenia.Jezeli istnieje sposob na zmiane znakow chetnie z niego skorzystam.Dziekuje i pozdrawiam. :oops: