Antywirus dla Pentium III 700mhz, 320mb ram

Jaki będzie dobry antywirus dla mojego komputera o specyfikacji podanej w sygnaturze :?: chce po prostu żeby mi nic nie zjadał ramu i w ogóle nie obciążał procesora.

A na jaki system ??

Jeżeli XP to Avira AntiVir PersonalEdition Classic

Złączono Posta : 02.08.2007 (Czw) 15:00

Jeżeli Win 98 to NOD32 (niestety płatny)

Oczywiście Noda możesz też użyć pod XP ale wydaję mi się że darmowa Avira wystarcza

(niestety od niedawna nie ma już Aviry na 98 )

ja polecam na każdy sytem NOD-a 32

System to Windows XP

;]

No chyba że masz pieniądze i chęć ich wydania to wtedy Nod32

Możesz skorzystać też z AVG.

a ktory z tych wszystkich bedzie najmniej porzerac ?? najlepiej jakby zuzycie ramu przez taki program to bylo mniej niz 1 mb :wink:

Ale masz wymagania jak stara panna na wydaniu. Nie ma takiego Antyvira, który żarłby mniej niż 1 mb. Średnio jest to 20 do nawet 100 MB ramu !!

np. MKS 2007 w szczycie konsumował 264 MB ramu.

Przy takiej konfiguracji to lepiej kup nowego kompa za 1000 zł i skorzystaj z legalnego XP. Niestety znam takie osoby. Kupowały PIII z Wind 98SE, a później instalowały XP “pirate edition”.

Tak jak napisał wacek4

i ewentualnie firewall to comodo , mam nie wiele lepszy komputer i bardzo dobrze spisuje się Nod32 , Avast też nie źle.

zapewne juz bym cie musial wyklnac ale dostalbym za to bana wiec powiem tylko tyle:

“daj mi pieniadze” wtedy z mila checia pojde do sklepu i kupie sobie czesci pod nowy sprzet albo zamowie na allegro. Przeciez to chyba logiczne ze jak mam taki sprzet to na lepszy mnie niestac :confused:

Narazie zainstlowalem ten Avira AntiVir PersonalEdition Classic zobaczymy jak sie sprawuje to cacko :slight_smile:

Wypróbuj jeszcze tego.

Tak szczerze to na tego kompa nie ma co wgrywać antyvira. Będzie Ci strasznie muliło. Ja na twoim miejscu korzystałbym ze skanerów online które dostępne są również na stronie dobreprogramy.

wiesz, u mnie Avira łącznie zżera 15 MB, więc to raczej nie jest za dużo jak na taki Pc :wink:

A ja polecam Kaspersky’ego lub Avasta! naprawdę świetne antywiry polecam :!:

Są świetne ale wątpię by Kasperski pociągnął na jego kompie.

Też się zastanawiam - ale powinien pójść :smiley:

AVAST !!

Porada zarąbista wprost :!:

Taka sama jak podanie musztardy, gdy wszyscy skończyli już jeść specjały z grilla.

SoNiC zdecydowałeś się na darmową Avirę, jezeli chcesz mieć dobry płatny AV zabierający mało zasobów to zakup NODa 32.

Wcześniej go możesz za darmo potestować przez 30 dni.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=1452

Kpisz, czy o drogę pytasz :?

Używanie skanerów online nic nie daje… oprócz tego, że wiesz, że masz wirusa :slight_smile: nic więcej ;d

Ja polecam z darmowych Avira AntiVir PersonalEdition Classic a z płatnych Kasperksy, Nod32.