AntyWirus (free) Vista Pre RC1?

Czy już ktoś znalazł AntyWirusa do Visty Pre RC1, bo Avast Home Edition w tej wersji nie działa. :frowning: Najlepiej za free. :slight_smile:

Tak ;] Masz wbudowanego Windows Defendera :smiley: jak narazie niemam zastrzeżeń.Ma większą baze wirusów niż eZ eTrust AntiVirus

:? przecież WD to do spyware. :roll:

Dziwne very dziwne… to dlaczego jak śćiągne z P2P wirusa (<

a skąd wiesz, że to wirus ? :?

–> Windows Defender (Beta 2) jest bezpłatnym programem, który umożliwia ochronę komputera przed oknami wyskakującymi, spowolnieniem działania oraz zagrożeniami związanymi z oprogramowaniem szpiegującym.

Ze stron M$.

Jasne, jasne jasne :x :x

Windows Defender to antispyware, ba to jest potwierdzone dlaczego?

Prosze mój screen z Centrum Zabezpieczeń Windows Vista

centrumabezpemvafafnr8.th.jpg

Radzę sobie spojrzeć co tam dokładnie piszę… i nie pisać głupot :x :x

Hmmm racja… musze bardziej prześledzić Viste :]

Chyba antyspyware :stuck_out_tongue:

Mireczek jak nie idzie Ci avast to spróbuj z avira, aol, antyvir a jak nie to leć tymczasowo na triale :mrgreen:

aju ja tego nie powiedziałem :]

Dziękuje za informacje. Myślałem, że ktoś znalazł coś konkretnego. Trzeba będzie próbować wszystko po kolei. Microsoft zaleca AV z Trend Micro, ale jak zobaczyłem, że instalka ma ponad 80 MB, to zwątpiłem.

Ja już poprawiłem :wink:

Jaki ja głupi byłem że zapomniałem.

Co prawda nie jest to darmowy av lecz wersja trial ale trzymiesięczna :smiley:

Nie wierze aby produkt MS nie działał na systemie MS :lol:

:arrow: http://www.windowsonecare.com/

Niestety “Windows One Care” nie działa. :frowning: Jest przeznaczony tylko dla XP. Zainstalowałem Trend Micro PC-cillin Internet Security 14. Nawet działa i nie zamula. Trial do 31-10-2006, później będziemy szukać coś innego.

z zapowiedzi Visty jasno wynika, że ma być to bezpieczny system.

czyżby coś się zmieniło? :slight_smile: dla mnie bezpieczny, to taki, który nie wymaga instalacji dodatkowych programów do ochrony (np. Linuks).

kolejne słowa rzucane na wiatr? :?

Dobra zasada:

Niewież w Microsoft, wież w Linuxa, kto wieży w linuxa ten nieda się oszukać przez Microsoft ;]

Nie rozumiem cię odrobine. Skoro

To dla czego

Nieczujesz czaczy :smiley: Microsoft oferuje: bezzpieczieczny system. Ja osobiście w to niewieże: powód: Win nigdy niebył i niebedzie bezpieczny co chwila ktoś znajduje bugi w Win. Więc niewieże tym słowom Microsoft. A jak majstry od Linuxa mówią: Linux wprowadza owe zabezpieczenia, Linux jest najbezpieczniejszym OS na świecie - temu wieże bo wiem co to jest Linux.

Mam w podpisie: 2 systemy… Dlaczego nieużywam linuxa- jest dla mnie za ciężki w obsłudze :]

@xcracker:

Czy słownik ortograficzny też jest dla Ciebie za ciężki w obsłudze?

Ty niebądz taki do przodu bo cie sznurówki wyprzedzą :wink: Nie niejest ;] ale jak szybko pisze na klawiaturze to literki sie merdają :))

Chyba, że się literki moderują - to przepraszam. :slight_smile: Ale robią to ch…o. :slight_smile:

Polecam AVG Free działa z RC1 (5600) sprawdziłem, no i za darmoche

http://free.grisoft.com/freeweb.php/doc/2/lng/us/tpl/v5

pozdro