Antywirus który nie skanuje pendrive'a

Poszukuję antywirusa (lub Internet Security itp.) który miałby ważną cechę: nie skanował pendrive’a! Na pendrivie mam dużo ważnych plików i nie chcę żeby zostały usunięte, zablokowane itd. Więc poszukuję antywirusa który by omijał pendrive’a.

Każdy jest dobry, tylko podczas skanowania wystarczy odpiąć nośnik/wrzucić pendrive do listy ignorowanych i gotowe :wink:

Zastanawiałem się nad BullGuard Internet Security, jak to w nim zrobić?

Nie wiem, co lepsze w ogóle o nim nie słyszałem nigdy.

Nie każdy, Prevx nie usuwa. A że z nim mam problemy to odpada.

Już mnie zniechęcasz do antywirusa…

Jak go ominąć w BullGuard?

W opcjach, trochę samodzielności - musi przecież tam być, miałem już wiele antywirusów (Avast, Norton, Eset, Avira, Kaspersky, mks_vir (ale ten chyba już nie istnieje), ArcaVir, AVG, Comodo, MSE i jeszcze kilka jak nie kilkanaście innych) i nigdy nie miałem z żadnym problemu…

W ogóle co to za BullGuard? Program płatny, a chroni gorzej niżeli darmówki.

Dodane 06.01.2012 (Pt) 10:38

W opcjach, trochę samodzielności - musi przecież tam być, miałem już wiele antywirusów (Avast, Norton, Eset, Avira, Kaspersky, mks_vir (ale ten chyba już nie istnieje), ArcaVir, AVG, Comodo, MSE i jeszcze kilka jak nie kilkanaście innych) i nigdy nie miałem z żadnym problemu…

W ogóle co to za BullGuard? Program płatny, a chroni gorzej niżeli darmówki.

Skąd ta pewność :stuck_out_tongue: To że soft u nas mało znany (jak i większość dobrych) to nie znaczy że kiepski. Kiedyś była promocja i do rozdania 1000 licek na bullguarda- po siedmiu minutach nie było śladu po kluczach :smiley:

W testach też sobie nieźle radzi a to za sprawą świetnego silnika bitdefendera który BIS posiada :stuck_out_tongue:

Firewall również solidny do tego: kontrola rodzicielska, Online Backup (5GB), filtr AntySpamowy, optymalizacja systemu- kompletny pakiet.