Antywirus na Viste-potrzebny?

Czy na viste jest potrzebny av?

Jeśli tak to jaki?

zastanawiałem się nad Live1care, Kasperskim beta7 (dostępny jest jeszcze??)lub mks_vir Dom Plus?


wczoraj ściągłem Live1care (nie instalowałem jeszcze) i zobaczyłem że jest to wersja 1.5.xxxx a wiem że jest już 1.6, skąd ją pobrać?

Jak na każdego AV :mrgreen:

Ja mam na xp eset smart security (poczciwy nod32).

Działa też pod vistę więc zdecydowanie polecam :slight_smile:

dobrze by było mieć . lecz obecnie mało jest wirusów na vistę . jeśli masz mocnego kompa to instaluj

Polecam Kaspersky’iego :slight_smile: Obecnie jest jakaś promocja, chyba 89zł za klucz na 1 rok.

Oczywiście :slight_smile:

Vista jest podziurawiona straszliwie.

Osobiście jestem z G DATA i mogę z czystym sumieniem polecieć nasze oprogramowanie. Program dostaniesz w bardzo atrakcyjnej cenie z 2 licencjami (możesz się więc na program z kimś złożyć :wink: ). Kupując nasz produkt gwarantujesz sobie porządną ochronę co widać w różnego rodzaju testach programów antywirusowych. Polecam też zapoznanie się z naszym nowym produktem - TotalCare :slight_smile: w cenie dostajesz 1 GB konto na serwerze FTP na free, masz moduł tuningu i backupu _ funkcjonalność IS2007…

No i co ważne przechodzisz do wersji 2008 również za free…

Pozdrawiam serdecznie!

p/s

możesz przetestować program [trial 30 dni z aktualizacja baz wirusów jest udostępniony na dobreprogramy.pl]

A wiadomo kiedy będzie :?:

Wiadomo :slight_smile:

Zdecydowanie NOD 32 , kaspersky chyba też działa już pod Vistę , tak więc warto wypróbować.

ja polecam kasperskyego

Złączono Posta : 21.06.2007 (Czw) 13:31

działa,działa :mrgreen:

kasper chyba nawet jako pierwszy wypuścił wersje pod Viste.

wacek4 - gdybym tego nie wpisał ktoś napisałby że się kryję i w ten sposób reklamuje… i tak źle i tak źle… siedzę w pracy więc… hehe lepiej być jawnym.

szkoda mi kasy, wole bete KIS

Pentuim d 2.8GHz, 1GB ddr2

właśnie dlatego się zastanawiam czy instalować…

ta… jasne… wszyscy tak mówią co sprzedają antiviry…

trudno żebyś nie polecał skoro dają ci za to kase…

jakbym już kupował av to napewno Kasperski IS a nie G Date…

raz już testowałem Gdate IS w tym roku z vortalu i to moje spostrzeżenia:

-bardzooo muliła

-internet się włączał 5minut

-Windows bardzo długo niereagował po starcie więc zmieniłem na Eset Smart Security i tym samym przywruciłem szybkość windowsa do normalnego poziomu, i wiem jedno ostatnie co bym zrobił na viscie to zainstalował Gdate…

Złączono Posta : 21.06.2007 (Czw) 13:52

Oczywiście , że potrzebny.jeden z lepszych to prawdopodobnie Kaspersky , ale wybierz co chcesz. :smiley:

Witam,

a ja mam program gdata i w firmie i w domu. Jestem bardzo zadowolony, napisze więcej. Myślę że to właśnie konkurencja tej firmy rozpuszcza plotki o obciążeniach itp. rzeczach bo kompletnie nie ma się to do rzeczywistości. zomo_pr jeśli chcesz kupić sobie oprogramowanie to odradzm Ci mks’a (mks_vir DP). Bazy wirusów są słabiutkie a wykrywalność prawie zerowa.

kis to duzo, duzo lepszy wybór lub nielubiany przez ciebie gis. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się raz jeszcze nad gdatą bo naprawdę mam to i w domu i w firmie wszytko śmiga i pod vistą i pod xp’ekiem. źle to może skonfigurowałeś? Nie wnikam.

Czy vista potrzebuje antywirusa?

Pewnie że tak! Jak widzę co sie pisze na obcojęzycznych portalach o viście to się w pale nie mieści.

powodzenie na zakupach…

o! Na koniec życzenie - niech antywirusy wreszcie stanieją!

najważniejsza jest rozwaga! Gdy jestes rozważny nawet antywirus nie jest potrzebny. :wink:

przecież napisałem jak to u mnie wyglądało dlatego polecam lekture mojego ostatniego postu…

a może jakiś przykład?

pozatym zauważyłem że dużo ludzi krytykuje MS a nawet nie ma pojęcia jak się “tworzy” system.

Gdy nad systemem pracuje kilkaset osób i tworzy miiony liń kodu to nie jest możliwe zrobienie sytemu w pełni bezpiecznego bez dziur.


który firewall jest lepszy: ten z visty czy live1care?

No to powodzenia na nowej drodze życia , zobaczymy ile wytrzyma twój PC bez formata…

Nie rozsmieszaj mnie.

Wymień mi conajmniej 20 luk w zabezpieczeniach Visty, skoro jest niby tak strasznie podziurawiona, to porozmawiamy inaczej :mrgreen:


Ja polecam ze swojej strony noda/kaspra, mks także dobrze działa na viście :slight_smile:

Podjąłem decyzje… w ciągu kilku dni zainstaluje Live1care 1.6

na windows Vista PL ??

Jesli PL to możesz mieć problem :slight_smile:

Nie ma suportu na polską wersję językową :slight_smile:

Właśnie “wracam” z AeroForum i tam właśnie się dowiedziałem, ale i tak sprubuje.

Złączono Posta : 23.06.2007 (Sob) 14:53

a można go rozwiązać jakoś?