Antywirus w zone alarm internet security

wie ktoś może jaka wersja antywirusa kaspersky jest wbudowana w ten pakiet bo z tego co widze po plikach jest to niestety chyba wersja 05 :?: :?: :?:

to jest chyba antywirus firmy Ca jakoś tak to niech antywirus,jest mocno średni lepiej zainstaluj tego antywirusa polskiego link:

http://www.hakerzy.net/av/

to na pewno jest kaspersky ca było kiedyś ale zone im podziękowało i podpisało umowę z kasperskym i teraz nie wiem która wersja kasperskyego jest w tym programie bo jest tam kilka plików z wersji 6 ale znalazłem coś takiego że jest to wersja 5 i teraz nie wiem która w końcu to wersja a ten antyvirus do którego linka podałeś nic mi nie wykrywa a posiadane przezemnie mcafee i kaspersky i owszem

bo ten antywir ma dopiero 1 rok i 45000 tyś sygnatur w bazie,więc się nie spodziewaj po nim rewolucji niedługo wyprzedzi te darmowa avasty i bitdefendery.

Zainstaluj sobie NIS 2007 i zapomnisz o problemach

najpierw musi kupić raczej…

Zresztą i tak odradzam NIS07 gdyż zainstalowałem u siebie na pc z 1gb ram, intel pentium d 2x 2.8ghz i win vista i po 2 uruchomieniu kompa system włączał się około 3minut (licząc po zniknięciu paska [tego co się przesuwa od lewej do prawej przy ładowaniu windows]), gdy już ten pasek zniknął na ekranie wyświetlił się beżowy kolor (coś jak ubuntu przy ładowaniu pulpitu) i ten beż wyświetlał się przez 2 minuty.

Gdy się już pojawił pulpit to system zaczął reagować dopiero po kolejnej minucie. Pużniej uruchomiłem pc ponownie ale to samo. Dodam że moi kumple mieli to samo.

Normalnie pc z vistą ładuje się w około minutę.

Zawsze mozna uzyc damowy antywirus w ostatecznosci - sa takie - wystarczy przejrzec siec i na pewno cos znajdziesz…

tyle to każdy wie…