Antywirus z możliwością ręcznej aktualizacji

Serdecznie witam, szukam darmowego antywirusa, z możliwością ręcznego ściągnięcia bazy wirusów, najlepiej jakby był w języku angielskim lub polskim.

Poszukuję takiego antywirusa ponieważ mam komputer w domu i chciałbym zabezpieczyć swój system, chodzi o antywirusa do którego mam możliwość ręcznego ściągnięcia bazy wirusów, potrzebuję takiej opcji dlatego że nie mam internetu w domu tylko w pracy.

Za odpowiedzi ślicznie dziękuje.

Tak ogólnie to w każdym antywirusie można ręcznie uruchomić aktualizację .

Popatrz tu (avast 5) ,sygnatury ,do 5

Eset NOd to posiada http://www.eset.pl/pobieranie/pobierani … rnetu.html :slight_smile:

Zbyniek , daj linka do darmowego Eseta.

Chciałem serdecznie podziękować wszystkim za pomoc a w szczególności qF3r oraz Łukash o takie coś Panowie mi chodziło, wielkie dzięki! (temat można zamknąć)

4 miała taką opcję.

ummm… skoro komputer w domu nie ma połączenia z internetem to nie wiem po co antywirus przecież nie ma skąd się dostać wirus chyba że z usb ale to jest już raczej rzadsze i do tego są odzielne av

Evil Coca Cola , wirusy nie tylko dostają się przez przez usb ,są jeszcze cd,dvd,filmy,aplikacje z płyt dołączonych do czasopism…wszelkie różne różności…

są ale na orginalnych nie pirackich cd się raczej nie zdarzają na płytach z czasopism też raczej nie chociaż by z tego powodu iż redakcja za to odpowiada a oni by nie chcieli problemów ogolnie szkodniki w jakiejkolwiek formie pochodzą z internetu czy ściągnięte i wypalone na cd czy prosto na kompa wziete. Ogolnie jeżeli jest to produkt pochodzący z zaufanego źródła jest się bezpieczny i av by tylko zamulał. Mam chyba racje no nie?

Evil Coca Cola , masz rację…powinno tak być ,jednak chłopaki od malware kombinują i to wszędzie jak się da…,co prawda “wirus” na kompie bez neta to “wirus” nie użyteczny.Późno teraz ale jakoś popatrzę, bo czytałem w gazetce że zdarzały się wirki na dvd z gazet tak jak i zdarzają się nielegalne kopie windy w salonach komputerowych…