Antywirusy się poddały

http://www.wklejto.pl/26548

http://www.wklejto.pl/26540

Witam, powyżej logi z Hijack i Combofix. Komp jest po formacie a ja dalej nie mam neta. Jak próbuję się połączyć t IE i każda inna przeglądarka łączy się z zapętloną stroną wysyłając i odbierając ogromne ilości danych. Od dostawcy wiem, że wysyłam kupę spamu. Żaden antywirus nic nie wykrywa (Panda, Avast, AdAware, Spybot, Avast i Bóg wie, co jeszcze). Pomocy, please…

Zastosuj Malwarebytes’ Anti-Malware http://cybertrash.pl/Tata/MBAM/Malwarebytes_%20Anti-Malware.html pełny skan - jak coś znajdzie to usuń zaznaczone - pokaż log

usuń ręcznie folder C: \Qoobox usuń instalkę Combofix z dysku.

Wyłącz I włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.http://support.microsoft.com/kb/310405/pl

przeskanuj obszar Mój komputer http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html gdy będą wirusy pokaż raport

lub

Dr.WEB CureIt! http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … It!+4.44.5

:slight_smile:

No i w trakcie skanowania Dr. Web pojawiły się komunikaty, że folder jest uszkodzony i mam uzyć checkdiska. Wywaliło C:Windows :(.

No i najgorsze (chyba) - Uszkodzony dysk - Hard Drive detects imminent failure (failing Attr: 05) please back up. Test wykazuje to samo błąd 05.

Naprawiłem instalkę (F1 przy starcie “Ignore”) i zapuściłem Kasperskiego w wersji trial z uaktualnioną bazą. Zobaczymy czy coś znajdzie. Na razie najbardziej mnie martwi ten dysk.

A.

Dodane 16.02.2009 (Pn) 23:16

System udało się naprawić instalką. Zapuściłem Kasperskiego. Nic nie znalazł. I nagle mnie olśniło - komputer się zapętla na każdej stronie jaką wybiorę. Zablokowany był ruch z mojego komputera. Podmieniłem Mac karty na ten z drugiego komputera i wszystko działa. Pozdrowienia do dostawcy internetu już wysłane. To nie był atak na jego serwer tylko zwrot ruchu wychodzącego do Dialogu.

Dzięki za pomoc i zaangażowanie, przynajmniej czegoś się poduczyłem. Teraz czeka mnie walka z dyskiem. Jakby ktoś wiedział jak to naprawić, albo gdzie szukać pomocy, będę wdzięczny.

Adrian