Antywirusy- Sondaż popularności

http://www.sonda.pl/sonda_strona.php3?i … uid=405278

jako iż przygotowuję projekt na temat popularności antywirusów w Polsce i w ogóle używaniu ich zapraszam do wzięcia udziału w sondzie

Czy wyniki są dla was zaskoczeniem? Czy też sie takich właśnie spodziewaliście, jako student przygotowałem pod tym kierunkiem rozpoznania jakie programy cieszą się popularnością i czy dużo miedzy nimi są różnice pod tym względem.

Nie :slight_smile:

Oj są różnice w popularności, są.

te dane zbieram na pracę dyplomową, tak, że głosy pochodzą z różych źródeł, dziś zresztą ankietę założyłem, ale myślę ze wyjdą z tego interesujące wyniki tym bardziej, ze nie spotkałem się z dużym sondażem pod tym względem, który by mi lepiej naświetlił popularność antywirusów.

Hehe Kaspersky RULEZ przed chwilą ok. 50 głosów na niego oddałem :smiley: (cham :x )

a ja patrzę na logi i kasuję takie zabawy :slight_smile: Aczkowliek najdoskonalsza sonda to nie jest, ale chcę mieć w mairę wiarygodne wyniki.

hehe że chce ci sie :stuck_out_tongue: Pozdro, wiadomo że wygra Avast …

kest to bardzo proste tylko zsumować i i odjąć te głosy. więc żaden problem dla mnie, a jakoś te dane zebrać muszę.

Tak to jest jak się dziecko do komputera dorwie . :stuck_out_tongue:

ludzie mają do dyspozycji o wiele lepszy program (mam na myśli avirę) a korzystają z avasta. dziwne

Jak widać, ludzie mają jednak inne zdanie na ten temat

bo wybierają to co znane a nie to co najlepsze

To proste , o popularności Avasta decyduje przede wszystkim to ,że w odróżnieniu od Aviry jest polska wersja .

a do aviry jest stronka polska gdzie jest opisana dokładnie konfiguracja a jak już go poustawiamy to więcej do niczego nam nie potrzebna już polska wersja. Tak wieć nie trzeba znać angielskiego żeby wszystko konfigurować. a w testach wypada o wiele lepiej od avasta

jak nabardziej dużo idzie pod tym tym wzglęem co jest promowane. Avira trochę lepiej wypada w testach, bitDefender duzo lepiej, ale wiele wybiera się po prostu z faktu dostępnosci i prostoty, zauważyłem też, ze bardziej zaawansowani uzytkownicy dobierają lepsze programy, co widziałem na sondach na forach informatycznych.

Mimo wszystko jest jeszcze pewna grupa, która w ogle lekceważy wirusy i nie instaluje żadnego zabezpieczenia.

Swoją drogą wyniki stopniowo stają się coraz bardziej klarowne, ale ile for obgoniłem to moje :smiley: No ale chcę mieć bardziej ogólne dane.

A chociaż wiadomo ze wygra Abast to dalsze miejsca są interesujace i też przydałoby się przedstawić jak obecnie wygląda stawka.

Nie wiadomo np co bardziej ludzie cenią NODa czy Kasperskiego, idą łeb w łeb

żadne zaskoczenie (no może za wyjątkiem opcji “żaden” :slight_smile: )

mnie zaskoczyła za to jedna wiadomość, jak tak można myśleć

"mam Windowsa i nie potrzebuję antywirusa, wystarczy głowa i się żadnego nie złapie.

Po co mi w takim razie antywirus?"

jak dla mnie myślenie co najmniej naiwne.

krzewiciel , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mnie dziwi tylko to, że AVG używa więcej osób od Aviry. Avast pierwszy- wiadomo. #-o