Antywirusy - zuzycie systemu

szukam antywirusa który nie bedzie mi mulil kompa mam 256ramu . teraz mam nod32 ale testowa wersje podawajce najlepiej darmowe taki ktore nieee mula!

nie ma takiego darmowego, który byłby dobrym zabezpieczeniem systemu i w dodatku był lekki jak piórko!

jedyne rozwiązanie to :arrow: NOD32

nod32 to dobry wybor … ale platny … polecam tez pande platinum ale tez platna a z darmowych to chyba avast! http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=533&t=30

Panda obciąza kompa :?

Ja polecam Kasperskiego,też mam 256MB Ram’u i komp nie zamula.

Z darmowych to Avast!

Panda Titanium to moze obciaza ale Platinum nie … bo sam posiadam i jestem zadowolony … zreszta :smiley: … a tak wogole to darmowych antywirow to zbytnie nie ma

Polecam szybkiego i darmowego :wink: AntiVir® PersonalEdition Classic

Też mam 256 ramu i używam avasta jest on najlepszy z darmowych wntywirów a po za ty mi nie muli kompa wcale go nie czuje, częste aktualizacje itp. polecam :snipersmile:

polecam AVG dobry antywirus a panda jest tylko po to zebys mowil ze masz antywirusa.jest najgorsza

avast moe sprubuje

avast to jedyny z pośród darmowych antywirów, który można instalować! reszta jest bardzo słaba i raczej nie polecałbym AVG czy innych takich…

Kaspersky nie muli kompa na 256RAM :expressionless: no cóż chyba nie widziałeś NODa na 256RAM - Kasper to antywir na minimum 512RAMu :wink:

DUCH Kaspersky musi miec minumum 256 ramu :wink:

Sam mam Kaspersky AntiVirus Home Edition [mam 512 DDR] i sobie go chwalę.

Z darmowych na 256 ram to Avast, AntiVir z triali to F-Prot - pchełka :wink:

taaaa :lol: jasne…

widać, że nie widziałeś jak pracuje na 256 :stuck_out_tongue:

to ja i dołoze swoje trzy grosze: polecam avast’a.

a antywira, którego radzę nie instalowac to norton :slight_smile:

to ja i dołoze swoje trzy grosze: polecam avast'a. 

a antywira, którego radzę nie instalowac to norton

dobra rada, norton strasznie muli kompa masz racje

Avast jest ok.

Gdybym miał wybór: kupić NOD32 czy Kaspersky to zdecydowanie NOD32 - to tak na przyszłość jak będziesz miał fundusze :slight_smile: