AOL Active Virus Shield - co się z nim stało?


(demisen) #1

Czemu nie ma już AOL Active Virus Shield na bazie Kaspersky ? Co teraz warto zainstalować z FREE ? Avast czy AVG Free ? Avira odpada - problem z aktualizacją i przepuszcza śmieszne śmieci :confused:


(rgabrysiak) #2

Odpowiedzi znajdziesz tyle co userów na forum.

Ja ze swojej strony polecę AVG z którego sam na codzień korzystam, aktualizacje średnio rano i wieczorem, skan raz na miesiąc i o wirusach już dawno nie słyszałem.

Pozdrawiam


(Jacu2008) #3

Na, niektórych serwisach istnieje jeszcze możliwość pobrania :lol:

Zależy, co ci bardziej przysługuje, większa skuteczność czy wydajność. Jeżeli skuteczność to Avast a jeżeli wydajność to AVG, który jest mniej pamięciożerny.


(Homik1983) #4

AOL na silniku Kaspersky'ego przestał być wspierany. Nawet jeżeli uda Ci się go pobrać, to nie zarejestrujesz go.. nie przyślą ci klucza :). Ponadto tym co mają klucz nie pobierało już nowych definicji wirusów.

AOL wypuścił jakiś czas temu darmowy pakiet zabezpieczający na silniku McAfee - AOL McAfee VirusScan Plus 7. Niestety program ma dwie wady, oto cytat ze strony dobreprogramy.pl:

Z tych darmowych antywirusów, które wymieniłeś polecam AVG. Co do darmowej Aviry Classic, to jest to dobry antywirus jeśli jest odpowiednio ustawiony. Instrukcję konfiguracji znajdziesz na nieoficjalnej polskiej stronie programu Avira, w dziale FAQ. Instrukcja jest w języku polskim z obrazkami :).


(niezDarek) #5

ja polecam avire super programik prawie nie odczuwa się że działa,jedyny minus to chyba to że obciąża prawie całkowicie proca przy skanowaniu kompa


(SeBoLaS) #6

ale teraz jest on równie dobry jak był prędzej tylko że teraz jest McAfee :slight_smile:


(Bardock9) #7

Tylko, że są problemy z rejestracją i instalacją :?


(Lost World) #8

Możesz bardziej sprecyzować problem?


(Adi Cpj) #9

Ja polecam Avasta pozdrawiam. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: