AOL Active Virus Shield - co się z nim stało?

Czemu nie ma już AOL Active Virus Shield na bazie Kaspersky ? Co teraz warto zainstalować z FREE ? Avast czy AVG Free ? Avira odpada - problem z aktualizacją i przepuszcza śmieszne śmieci :confused:

Odpowiedzi znajdziesz tyle co userów na forum.

Ja ze swojej strony polecę AVG z którego sam na codzień korzystam, aktualizacje średnio rano i wieczorem, skan raz na miesiąc i o wirusach już dawno nie słyszałem.

Pozdrawiam

Na, niektórych serwisach istnieje jeszcze możliwość pobrania :lol:

Zależy, co ci bardziej przysługuje, większa skuteczność czy wydajność. Jeżeli skuteczność to Avast a jeżeli wydajność to AVG, który jest mniej pamięciożerny.

AOL na silniku Kaspersky’ego przestał być wspierany. Nawet jeżeli uda Ci się go pobrać, to nie zarejestrujesz go… nie przyślą ci klucza :). Ponadto tym co mają klucz nie pobierało już nowych definicji wirusów.

AOL wypuścił jakiś czas temu darmowy pakiet zabezpieczający na silniku McAfee - AOL McAfee VirusScan Plus 7. Niestety program ma dwie wady, oto cytat ze strony dobreprogramy.pl:

Z tych darmowych antywirusów, które wymieniłeś polecam AVG. Co do darmowej Aviry Classic, to jest to dobry antywirus jeśli jest odpowiednio ustawiony. Instrukcję konfiguracji znajdziesz na nieoficjalnej polskiej stronie programu Avira, w dziale FAQ. Instrukcja jest w języku polskim z obrazkami :).

ja polecam avire super programik prawie nie odczuwa się że działa,jedyny minus to chyba to że obciąża prawie całkowicie proca przy skanowaniu kompa

ale teraz jest on równie dobry jak był prędzej tylko że teraz jest McAfee :slight_smile:

Tylko, że są problemy z rejestracją i instalacją :?

Możesz bardziej sprecyzować problem?

Ja polecam Avasta pozdrawiam. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: