Aparat cyfrowy - 300 zł max

Witam :slight_smile:

Zamierzam zamówić sobie aparat cyfrowy na allegro. Mogę wydać maks 300 zł, aparat nie musi być jakiś znakomity, wystarczy żeby robił ładne zdjęcia. Proszę o jakieś propozycję :slight_smile: Najbardziej podoba mi się ten: http://www.allegro.pl/item344754759_ben … wanie.html

Może ktoś posiada takowy, jeśli tak to proszę napisać czy warto. Z góry dziękuję :slight_smile:

Ja bym proponował jakiegoś Samsunga, a konkretnie ten.

Tylko byś musiał dopłacić troszkę.

Takie pytanie. co będziesz fotografował??

Ja bym proponował jakiegoś Samsunga, a konkretnie ten.

Tylko byś musiał dopłacić troszkę.

W sumie to ma być aparat taki domowy, zawsze się przyda, jakaś uroczystość, wycieczka, a więc trzeba cyknąć jakieś pamiątki. Nie będzie to jakieś zawodowe fotografowanie :wink:

viewtopic.php?f=6&t=238090

A te 7 mpx jest rzeczywiste czy to tylko taki pic na wodę ?

zobacz jeszcze ten http://www.allegro.pl/item348515714_oly … aran_.html

osobiście bardziej ufam tej firmie, przerabiałem już kilka cyfrówek od nich i zawsze byłem zadowolony

Żadnego Benq, wielki syf i tyle…

Były już takie dwa tematy ostatnio :confused:

W tej cenie znajdziesz spokojnie na ceneo na przykład Panasonica LS75

ma stabilizacje optyczną , 3x optyki, mały, duży wyświetlacz 2,5 etc…

W tej cenie jest najlepszy…

czy ktoś proponował benq ?? ja podałem link do olympusa

Nad tym panasonica pomyślę :slight_smile: Ale proszę o jeszcze jakieś inne propozycje. Na pewno wielu z was ma w domu jakieś fajne aparaty w tej cenie :stuck_out_tongue:

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 21:17 został dopisany post przez marcin___170392

W pierwszym poście podałem do niego link, no ale nie znam się w ogóle na aparatach, a więc zaufam Wam :slight_smile:

Marcin, zaufaj… Ten Panasonic będzie jak ulał… Posiadam go w kolorze czarnym i dałem za niego 311 zł… I nie żałuje… Bardzo dobry aparat, bardzo ładne zdjęcia wychodzą, filmiki z głosem, menu Polish :wink: kilka programów tematycznych, zasilany na dwa paluszki AA…

weź olympusa którego podałem wyżej, ma dużo lepsze oprogramowanie i większe możliwości

Ok to też wezmę pod uwagę :stuck_out_tongue: Niestety nie ma go już na allegro, ktoś kupił dzisiaj a innych aukcji nie ma. Może jeszcze jakieś propozycje do 300 zł ??

Dość niezle prezentuje się ten Benq .

Mam za zadanie wybrać aparat do 300 zł w miejscowych sklepach. Znalazłem takie:

BenQ C750

BenQ C850

CANON PowerShot A470

Genius P6533

Genius P7533

Kodak EasyShare C713

NIKON COOLPIX L16

OLYMPUS FE-210

PANASONIC DMC-LS80

SAMSUNG D760

SAMSUNG D860

SAMSUNG S760

SAMSUNG S860

Który z nich wybrać? Aparat ma być używany w szkole.