Aparat cyfrowy do 550zł

Poszukuję jakiegoś dobrego aparatu w cenie do 550zł. Aparat ma być jako prezent komunijny :stuck_out_tongue: , więc możecie się domyśleć reszty… :smiley: Proszę o propozycje.

Ponieważ, że jestem amatorem w robieniu zdjęć dlatego kupiłem w miary dobry i tani aparat…

Panasonic LS75

Naprawdę warty swojej ceny… Dziecko niech nauczy się robić zdjęcia… Posiada stabilizacje, polskie menu, 3x optyki nie wiele, ale dla małego dziecka w sam raz… Polecam Ceneo, tam są różne ceny i kolory tego aparatu… Aparat chodzi tak okolo 300 zł i więcej… Ja kupiłem czarny za 311 zł. Oczywiście musisz też kupić kartę, aku + ładowarkę oraz pokrowiec plus wysyłka… Więc zmieścisz się spokojnie w tej cenie… Jak dla mnie ten aparat jest naprawdę świetny…

W tej cennie czyli tak okoloło 300 zł nie znajdziesz aparatu ze stabilizacją… :slight_smile: Oprócz tego Panasa :slight_smile:

A co myślicie o modelu Canon A590 IS?

Lepiej ten Panasonic. Oczywiście w tej klasie cenowej.

Canon można polecić od serii G…, ale to już nie te ceny.

Jeżeli to na prezent komunijny to świetny wybór .Dobra optyka x4, + stabilizacja optyczna , uniwersalne zasilanie - baterie/akumulatorki AA, możliwości zabawy - programy tematyczne ,półautomatyczne, manual

Nie jest lepszy od Panasonica, a w użytkowaniu mniej wygodny, bo zmusza do używania upierdliwego oprogramowania, gdyż z komputerem komunikuje się za pośrednictwem protokołu MTP/VIA, zamiast UMS, czyli nie jest widziany jako dysk wymienny.

Właśnie… Panasonic jest bardzo mały, duży LCD… Ma kilka programów tematycznych… Naprawdę polecam Ci tego Panasa…

Oki. Dzięki Wam wielkie :slight_smile: Wybór padł na Panasonica :slight_smile: