Aparat cyfrowy jako kamerka

(Monika Poczta) #1

Czy to prawda, ze mozna wykorzystac aparat cyfrowy jako kamerke web?

Nie potrafie znalezc zadnych konkretnych informacji, jesli ktos zna odpowiedz, bardzo prosze o pomoC.

Jesli to ma znaczenie, to aparat Canon Ixus 400.

Pozdrawiam i zycze milego, dluuuugiego weekendu.

monika

(boczi) #2

Z tego co wiem, to niestety nie ma takiej możliwości.

(Frog) #3

Aparat musi mieć funkcję kamerki internetowej.

Jeśli jej nie ma to w ten sposób go nie wykorzystasz.

Wszystko wskazuje na to, że ten aparat nie ma tej opcji.

Sprawdź jeszcze w instrukcji czy jest coś napisane na ten temat.

(aju) #4

Wydaje mi się, że tego aparatu nie można użyć jako kamerki web.

Przeczytaj ewentualnie ten test aparatu: jeśli się da to właśnie w nim to będzie.

ALe jest to bardzo wątpliwe.

(Monika Poczta) #5

Wszystko wskazuje na to, ze nie ma takiej opcji.

Dziekuje za szybkie i konretne odpowiedzi :smiley:

(:: MARIO ::) #6

moze i nawet dobrze, nie kazdy zdaje sobie sprawe, ze mozna sobie deczo matryce ztyrac takim filmowaniem :wink:

(Monika Poczta) #7

ja wielu rzeczy nie wiem, kupilam kompa i chodzi. Od 4 miesiecy tylko skanuje, czy wirusow nie ma....

I tak nie wiem co to te matryce.... :o

(aju) #8

tzn. co dokładnie się dzieje z aparatem? I czy normalne filmowanie (poprzez nastawienie "kręć video" w aparacie) również mu szkodzi?

(:: MARIO ::) #9

kiedys (kilka miechów temu) czytalem, na ten temat, bo bylem na kupnie aparatu, i dziwilo mnie to, ze wiekszość aparatów Canona, bo takowej marki chcialem posiadac cyfre nie posiada moliwosci pracy jako kamera, noi staralem sie dojsc czemu, i natrawilem na artykul w ktorym to w/w firma pisze o mozliwych usterkach matryc spowodaowanych rzeczywistym przetwarzaniem sekwencji wideo nonstop! Jak wiadomo aparat to glownie zdjecia, mozna krecic filmy, ale nikt nie kupuje aparatu do robienia filmow! Jak wiadomo kazda firma ma inna opinie itd.