Aparat Cyfrowy Kodak C433

Witam

Dzisiaj kupilem z bierdonce :stuck_out_tongue: aparat cyfrowy kodaka C433. Mam w jego sprawie kilka pytan

  1. Czy nagrane filmy mozna odwarzac na aparacie tak aby bylo slychac dzwiek?

  2. Jak moge wrzucic filmy na dysk z aparatu ?

  3. Czy aby naladowac baterie musze miec osobna ladowarke do akumulatorków ?

  4. Jaka karte pamieci dokupic do niego? Jakiej firmy i o jakiej pojemnosci. Mile widziane linki z allegro.pl :slight_smile:

Dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam

Przeczytaj instrukcję to się dowiesz:

http://wwwpl.kodak.com/global/pl/servic … =9355/9357

juz czytalem wczesniej instrukcje i tam niema nic konkretnie napisanego.

jeżeli ci wykryje aparat to normalnie metodą przeciągnij i upuść.

tak, ale baterii się nie ładuje tylko akumulatory.

pojemność im większa tym lepsza, firma nie ma większego znaczenia, ze swojej strony polecam Kingstona.

tylko problem w tym ze PC nie wykrywa mi apartu jako osobnego dysku.

Wszystkie programy co byly na plycie dolaczonej z aparatem sa zainstalowane i w dalszym ciagu nie widze go jako inny dysk. Zdjecia moge dzieki programowi Kodak EasyShare ale filmow juz nie :frowning: ktos wie jak zrobic aby i filmy mozna bylo przeniesc na PC?

A czego nie ??

Na świętach był u mnie brat właśnie z Kodakiem i Easy Sharem bez problemu zrzucałem filmy z aparatu na dysk.

Ja mam Kodak EasyShare C643, i nie musiałem nawet sterowników instalować, żeby cokolwiek zrzucać (filmy, zdjęcia).

Złączono Posta : 28.04.2007 (Sob) 7:20

…w XP. A ty jaki masz sys ?

Dobrym rozwiązaniem jest kupno stacji dokującej aparatu współpracującej z Kodak EasyShare,wkładasz wtedy aparat na podstawkę i jednym kliknięciem wysyłasz zdjęcia, filmy na dysk dodatkowa zaleta to ta że stacja służy jednocześnie jako ładowarka.

Co do filmów,a masz Quick Time niezbędny do ich odtwarzania ?

Karta pamięci najlepiej zalecaną,marka ma znaczenie np.przy szybkości zapisu filmu.

mam program Quick Time ale gdy chce nim odtorzyc film z aparatu (rozszerzenie .mov) to wyskakuje taki blad:

Pobierz ten odtwarzacz i w nim otwórz:http://www.videolan.org/

Pamiętam że miałem kiedyś podobny problem.

Spróbuj też otworzyć Quick Time i wskaż mu klip do otwarcia z poziomu Quicka.

dziekuje wszystkim za pomoc.

Jak narazie wszystko dziala :slight_smile:

Złączono Posta : 28.04.2007 (Sob) 23:35

a czy ktos wie czy w zestawie aparatu (z biedronki) sa dolaczone zwykle baterie czy akumulatorki, bo mi sie wydaje ze sa to zwykle bateryjki.

Jakie akumulatorki kupic do niego? Jakiej firmy itp. ladowarka ma jakies znaczenie ? czy moze byc jakakolwiek?