Aparat Cyfrowy Kodak C433

(Pawcio151) #1

Witam

Dzisiaj kupilem z bierdonce :stuck_out_tongue: aparat cyfrowy kodaka C433. Mam w jego sprawie kilka pytan

1. Czy nagrane filmy mozna odwarzac na aparacie tak aby bylo slychac dzwiek?

2. Jak moge wrzucic filmy na dysk z aparatu ?

3. Czy aby naladowac baterie musze miec osobna ladowarke do akumulatork贸w ?

4. Jaka karte pamieci dokupic do niego? Jakiej firmy i o jakiej pojemnosci. Mile widziane linki z allegro.pl :slight_smile:

Dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam

(Momo6) #2

Przeczytaj instrukcj臋 to si臋 dowiesz:

http://wwwpl.kodak.com/global/pl/servic ... =9355/9357

(Pawcio151) #3

juz czytalem wczesniej instrukcje i tam niema nic konkretnie napisanego.

(fiesta) #4

je偶eli ci wykryje aparat to normalnie metod膮 przeci膮gnij i upu艣膰.

tak, ale baterii si臋 nie 艂aduje tylko akumulatory.

pojemno艣膰 im wi臋ksza tym lepsza, firma nie ma wi臋kszego znaczenia, ze swojej strony polecam Kingstona.

8)

(Pawcio151) #5

tylko problem w tym ze PC nie wykrywa mi apartu jako osobnego dysku.

Wszystkie programy co byly na plycie dolaczonej z aparatem sa zainstalowane i w dalszym ciagu nie widze go jako inny dysk. Zdjecia moge dzieki programowi Kodak EasyShare ale filmow juz nie :frowning: ktos wie jak zrobic aby i filmy mozna bylo przeniesc na PC?

(fiesta) #6

A czego nie ??

Na 艣wi臋tach by艂 u mnie brat w艂a艣nie z Kodakiem i Easy Sharem bez problemu zrzuca艂em filmy z aparatu na dysk.

Ja mam Kodak EasyShare C643, i nie musia艂em nawet sterownik贸w instalowa膰, 偶eby cokolwiek zrzuca膰 (filmy, zdj臋cia).

Z艂膮czono Posta : 28.04.2007 (Sob) 7:20

...w XP. A ty jaki masz sys ?

(jan1) #8

Dobrym rozwi膮zaniem jest kupno stacji dokuj膮cej aparatu wsp贸艂pracuj膮cej z Kodak EasyShare,wk艂adasz wtedy aparat na podstawk臋 i jednym klikni臋ciem wysy艂asz zdj臋cia, filmy na dysk dodatkowa zaleta to ta 偶e stacja s艂u偶y jednocze艣nie jako 艂adowarka.

Co do film贸w,a masz Quick Time niezb臋dny do ich odtwarzania ?

Karta pami臋ci najlepiej zalecan膮,marka ma znaczenie np.przy szybko艣ci zapisu filmu.

(Pawcio151) #9

mam program Quick Time ale gdy chce nim odtorzyc film z aparatu (rozszerzenie .mov) to wyskakuje taki blad:

(jan1) #10

Pobierz ten odtwarzacz i w nim otw贸rz:http://www.videolan.org/

Pami臋tam 偶e mia艂em kiedy艣 podobny problem.

Spr贸buj te偶 otworzy膰 Quick Time i wska偶 mu klip do otwarcia z poziomu Quicka.

(Pawcio151) #11

dziekuje wszystkim za pomoc.

Jak narazie wszystko dziala :slight_smile:

Z艂膮czono Posta : 28.04.2007 (Sob) 23:35

a czy ktos wie czy w zestawie aparatu (z biedronki) sa dolaczone zwykle baterie czy akumulatorki, bo mi sie wydaje ze sa to zwykle bateryjki.

Jakie akumulatorki kupic do niego? Jakiej firmy itp. ladowarka ma jakies znaczenie ? czy moze byc jakakolwiek?