Aparat cyfrowy - program do zrzucania zdjęć

(luki) #1

Witam

Chciałbym Was dziś prosić o podanie jakiegoś dobrego programu do zrzucania zdjęć z aparatu cyfrowego na komputer.

Bardzo bym chciał aby był to program darmowy i po polsku a najlepiej jakiś prosty i "lekki" .Tak że nawet dziecko mogło by sobie z tym poradzić .Przyznam się że jestem zielony w tym temacie.

Może jest jakiś uniwersany programik który obsługuje wszystkie aparaty i te podstawowe funkcje. Powtarzam nie chodzi mi tu o jakiś mega kombajn który za przeproszeniem krawaty wiąże i przrywa ciaże. :smiley:

Mile widziane linki i jakiś krótki opis.

Aparat to Fujifilm FinePix S5600 Digital Camera.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

(fiesta) #2

Jeżeli system widzi aparat jako dysk wymienny to zdjęcia zrzucisz nawet Total Commanderem.

(Zbych ) #3

to nie potrzebny jest żaden program , wystarczy opcja "wyślij do" lub "kopiuj- wklej" a jeżeli to system XP to również systemowy kreator który również przesyła zdjęcia do folderu "moje obrazy"

(fiesta) #4

Oczywiście, podałem mu tylko przykład, jak koniecznie chce mieć jakiś program 8)

(Zbych ) #5

Uniwersalny to właśnie system XP który to nie ma żadnych problemów z obsługą aparatu FinePix S5600 (wiem bo podłanczałem ) nie trzeba instalować żadnych programów ani dodatkowych sterów , aparat zostanie zainstalowany na systemowych.