Aparat cyfrowy - program do zrzucania zdjęć

Witam

Chciałbym Was dziś prosić o podanie jakiegoś dobrego programu do zrzucania zdjęć z aparatu cyfrowego na komputer.

Bardzo bym chciał aby był to program darmowy i po polsku a najlepiej jakiś prosty i “lekki” .Tak że nawet dziecko mogło by sobie z tym poradzić .Przyznam się że jestem zielony w tym temacie.

Może jest jakiś uniwersany programik który obsługuje wszystkie aparaty i te podstawowe funkcje. Powtarzam nie chodzi mi tu o jakiś mega kombajn który za przeproszeniem krawaty wiąże i przrywa ciaże. :smiley:

Mile widziane linki i jakiś krótki opis.

Aparat to Fujifilm FinePix S5600 Digital Camera.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Jeżeli system widzi aparat jako dysk wymienny to zdjęcia zrzucisz nawet Total Commanderem.

to nie potrzebny jest żaden program , wystarczy opcja “wyślij do” lub “kopiuj- wklej” a jeżeli to system XP to również systemowy kreator który również przesyła zdjęcia do folderu “moje obrazy”

Oczywiście, podałem mu tylko przykład, jak koniecznie chce mieć jakiś program 8)

Uniwersalny to właśnie system XP który to nie ma żadnych problemów z obsługą aparatu FinePix S5600 (wiem bo podłanczałem ) nie trzeba instalować żadnych programów ani dodatkowych sterów , aparat zostanie zainstalowany na systemowych.