Aparat fotograficzny i czytnik kart pamięci

Post 23 Kwi 2007 13:04 Aparat fotograficzny i czyttnik kart pamięci - laptop Odpowiedz z cytatem Pisownia Zmień/Usuń ten post Usuń ten post

Witam!

Mam pytanie może la niektórych lamerskie, chodzi o to, że w momencie podłączenia cyfrowego aparatu OLYMPUS C-740 lub też włożenia do czytnika kart pamięci pojawia się okno Dysk wymienny F.(system Win XP) wykrywa karte pamięci jak i aparat fotograficzny).

W oknie tym zaznaczam opcję - Kopiuj obrazy do folderu na moim komputerze nic sie nie dzieje, gdy zaznaczę opcję Oglądaj swoje zdjęcia jest OK tak samo jest OK jak zaznacze opcję Otwórz folder, aby wyświetlić pliki.

Wcześnie ta funkcja działała aż do momentu, kiedy któregoś pięknego dnia zaznaczyłem tę funkcję tzn. Kopiuj obrazy na moim komputerze pojawił sie komunikat antywirusa,że mam TO:

TR/Drop.Small.apl [C]’

oraz TO:

‘W32/Perlovga.A.1 [F]’

Usunełem to draństwo. Przeskanowałem kilkoma programami antywirusami oraz “antywszysto” hehe.i nic mi one nie pokazują, także HijackThis.

Co o tym sadzicie?

z tego co widzę to instalowałeś jakiś program zastępujący pobieranie zwykłe systemowe tak aby pobierało przez ten program pobrany, w celu jak się domyślam szybszego kopiowania. Ale ten program którym zastąpiłeś systemowe pobieranie miał wirusa więc został usunięty przez antywirusa i teraz system ma zapisane że ma pobierać przez ten program a jego nie ma więc nie działa. Więc znajdź ten program ze sprawdzonego źródła i go zainstaluj ponownie i wszystko powinno być ok.

Pozdro

Już zamieniałem pliki "svchost czy też wiaacmgr.exe w C:/Windows?system32/ z innego komputera, który jest w mojej sieci i nic to nie dało! !!

ponieważ masz zaktualizowane wpisy w rejestrze z tamtego programu, więc własnoręcznie zaktualizujesz wpisy albo musisz zainstalować ten program co wcześnie. Jeśli pamiętasz nazwę tego programu to moim zdaniem jest zainstalować go jest mniej pracy.

program poprzez polecenie

Uruchom: wiaacmgr.exe lub też svchost.exe -k imgsvc ( bo myślę,że ta usługa za to odpowiada tzn. C:\WINDOWS\system32\svchost.exe -k imgsvc ) pojawia się:

http://www.tkk.net.pl/wallem/bez%a0tytu%b3u.bmp

screeny wysyłaj w .jpg nie każdy ma Neostradę itp.