Aparaty cyfrowe

(Kacper1913) #1

siemka mam taki dylemat czy ten aparat bylby dobry do zdjjeć takich zwykłych nie jakiś wyspecjalizowanych? znacyz takich już dla wachowców

http://allegro.pl/item227101931_nowosc_ ... 5mpx_.html

2 dni do akucji jeśli nik nie zalicytuje ma się aparat za 22 zł

(system) #2

no na takie zwykle zdjęcia jest dobry jak dobrze przeczytałem 5 mega pixela

(Bartlomiej Kwiatkowski) #3

Na kolana to on nie rzuca: brak zoom-u optycznego, 16 MB pamięci, matryca tylko 5 Mpx, ale przynajmniej ma zasilanie ze zwykłych "paluszków". Opłacalność zależy od ceny, i upewnij się, czy można zamontować pojemniejszą kartę pamięci (ten koszt musisz doliczyć do kosztu aparatu), bo na 16 MB za dużo zdjęć nie wejdzie.

To że ma zoom 5 x to chwyt reklamowy, bo tak na prawdę żadnego zoom-u nie ma. Cyfrowo to możesz sobie zdjęcie w pierwszym lepszym programie graficzym powiększyć.

Aparacik robi zdjęcia a w formacie JPEG, więc jakość będzie, w połączeniu z matrycą 5 Mpx, satysfakcjonująca - wszystko zależy od ceny.

Jak z gwarancją?

Upewnij się, że razem z aparatem dostaniesz oficjalną instrukcję obsługi, okablowanie itp., bo ja w "to, co na obrazku" nie wierzę :stuck_out_tongue:

W cenę 22 PLN też nie wierzę, bo najprawdopodobniej sprzedawca ustalił minimalną cenę zakupu na "troszkę" więcej.

(Kacper1913) #4

heh też myśle troche dziwny ten aparacik

a tak jeślibyście mogli mi poradziś jakiś aparat tani a dobbry

bo ja sie nie znam na tym i wiecie ja jak głupi patrze na cene..

(Bambo 5) #5

tani a dobry to za ogólne powiedz konkretnie ile masz kasy

(Kacper1913) #6

tak do 100zł

patrząc na allegro

(Bambo 5) #7

nie no myślałem że walne możesz kupic sobie .... kamere internetowa