Aplikacja lub biblioteka DLL

Witam!

Mam problem, a mianowicie ściągnąłem sobie plik przyspieszający działanie gry League of Legends tj. LolClientSuspender i gdy klikam dwukrotnie na niego, aby go uruchomić wyskakuje znany wszystkim błąd "Aplikacja lub biblioteka DLL C:…\MSVCR100.dll nie jest poprawnym obrazem systemu WINDOWS NT. Sprawdź to z dyskietką instalacyjną.

Posiadam Windows XP, zainstalowane .net framework 3.5, nie posiadam antywirusa, ale to raczej nie wirus, bo niedawno był format.

Proszę o pomoc, jeśli będzie trzeba jakieś logi to proszę o linki do programów i instrukcje co i jak, bo dla mnie to wszystko jest czarną magią!

Z góry dziękuje :slight_smile:

to że niedawno format był, to wcale nie znaczy że infekcja jest niemożliwa, komputer możesz zainfekować przy pierwszym wejściu w przeglądarke po formacie.

nie wyglada to na infekcje, zainstaluj microsoft visual c++ 2010, bo plik msvcr100.dll jest jej składnikiem więc instalacja tego powinna rozwiązać problem

LINK: http://www.microsoft.com/download/en/de … px?id=5555

Niestety nadal ten sam błąd, oczywiście po instalacji tego Visual c++ 2010 uruchomiłem ponownie.

wyczyść system oraz rejestr programem ccleaner

Dodane 31.03.2012 (So) 11:56

przeskanuj komputer programem malwarebytes antimalware, programy / programiki do takich gierek często gęsto zawierają infekcje

CCleanerem czyszcze komputer praktycznie codziennie :slight_smile:

System został przeskanowany programem który podałeś, program wykrył 7 obiektów, usunąłem te obiekty, ale nadal wyskakuje ten błąd…

Może dam loga z tego programu co wykrył:

Dodane 31.03.2012 (So) 15:12

Nie macie innych pomysłów :c

Dodane 31.03.2012 (So) 15:54

:frowning: :frowning:

Dodane 31.03.2012 (So) 16:57

Czy ktoś mógłby mi pomóc…

Dodane 01.04.2012 (N) 15:16

Nie polecam nikomu tego forum gdyż nie ma osób chętnych do pomocy.

Dodane 09.04.2012 (Pn) 14:21

peirdole takie forum /cenzura/