Aplikacja .msi

mam win 2000 pro i nie instalują mi sie aplikacje .msi w trakcie instalacji wyskakuje blad. jest na to jakis sposób? 8) 8) 8) :lol: :smiley: :smiley: :slight_smile:

mozesz napisać co to za błąd Ci sie pojawia ? :stuck_out_tongue:

error 1335

the cabinet file "data1 .cab"required for this installation is corrupt and connot by used .this could indicate a network error reading from the cd-rom or a problem with this package.

i jak klikam ignoruj

error-1603fatal error dwring instalation consult windows installer help [Msi.Chm] ormsdn for more information

Wgraj poprawke z linka do 2000 i zobacz.

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q110742

Jak nic.

Wejdź do menadzera urządzeń i wyłącz DMA dla CD i ustaw na PIO i zobacz,jak to samo wyłącz też DMA dla dysku i ustaw na PIO.

po sciagniecu tego pisze ze okreslona uslugs juz istnieje

a tego drugiego rozwiazania za bardzo nie rozumiem

Jaka dokładnie konfiguracja kompa.

Sciągnąłeś tą poprawke i nie chce się instalować.

Menadzer urządzeń - Kontrolery IDE - pomocniczy kanał IDE - właściwości - ustawienia zaawansowane - tryb transferu zmień na PIO dla CDROM - OK,restart kompa i zobacz czy nastąpiła zmiana w bieżący tryb transferu ma być PIO.

Tak samo jak dalej nic zrób dla dysku w podstawowy kanał IDE.

Czy zainstalowane stery do płyty głównej.

p4 2.4ghz ,512 ddr, gf5500 128mb, win 2000pro sp4

Post 2<<<<<<

16-bitowy podsystem windows

system\currentControlSet\virtualDeviceDrivers.vdd.format sterownika uzadzenia wirtualnego w rejestrze nie jest prawidlowy. wybierz zamknij aby zakonczyc dzialanie aplikacji.

to wyskakuje gdy chcem stery do plyty zgrac i przy innch zeczah cos podobnego

Post 3 <<<<<

u mnie nie ma we wlasciwosciach tego o czym ty piszesz

Pomysły się wyczerpały,zgraj dane z dysku i zdejmij,załóż i sformatuj partycje.

Proponuje zrobić dokładnie to.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

Sprawdź sprzęt.

Sprawdź płyte CD z WIN2000, załatw inną płytkę CD z SP4 lub pobierz dodatek z netu.