Aplikacja nie została właściwie zainicjowana

Nikt nie mówił że będzie łatwo, wirus niestety się odrodził. Jeśli zdecydujesz się na format co jest najprostszym i obecnie najskuteczniejszym rozwiązaniem w przypadku tego wirusa, to proszę sformatować wszystkie dyski i partycje bez wyjątku a jeśli chcesz się jeszcze pobawić to

Jeśli masz dostęp do innego komputera Musi być nie zainfekowany tym wirusem Pobierz na nim Kaspersky Virus Removal Tool http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +7.0.0.290 nagraj na płytkę (bootowalne CD/DVD) Uruchom z płytki zainfekowany komputer przeskanuj cały system usuń co znajdzie skaner Skanujesz do skutku aż skaner nic nie znajdzie.

Następnie (ponieważ windows nie będzie się chciał uruchomić) wykonaj instalacje nakładkową windows bez utraty danych http://www.searchengines.pl/index.php?s … 0&p=109540

format wszystkich dysków to ostatnia rzecz jaką zrobię gdy już komp nie będzie chciał w ogóle chodzić :smiley:

jeszcze się potem pobawię, tylko proszę jeśli możesz powiedz mi jak zrobić płytkę która sama się bootuje? wystarczy zrobić plik autorun.ini?

Chyba spandaupol’owi chodziło o Kaspersky Rescue Disk (to jest już gotowy obraz .iso bootowalny)

a czego słyszę dźwięk błędu, ale żaden się nie pojawia wszystko pracuje normalnie?

a i czasem wyskakuje, że wystąpił problem np 10.tmp? ogólnie coś z tym .tmp

filu1992 sciągnij i użyj

Tak chodziło mi o Kasperski Rescue Disk moja pomyłka

filu1992 Chyba nie zdajesz sobie do końca sprawy z czym masz doczynienia ten wirus nie tylko że infekuje wszystkie exe ale także modyfikuje plik ntldr co zresztą można zauważyć w logu, a co pozwala tej infekcji na odradzanie się. Więc albo wykonasz to co zaleciłem link do Kasperskiego podał matio91 i z niego skorzystaj albo co parę dni będziesz robił instalacje nakładkową, a w końcu i tak będziesz musiał postawić system na nowo bo reszta programów także przestanie działać. Więc się zdecyduj

Mam jeszcze pytanie, taki plan by wypalił, bo kumpel mówił, że też miał tego wirusa i zrobił tak, że

wziął wyszukaj *.exe usuną i te wszystkie programy i pliki wykonywalne,

jakbym zrobił to samo większość usuną potem może jeszcze skanowanie dr.webem i to co można to usunąć, albo wyleczyć i tym programem od Kasperskiego pociągnąć, albo odwrotnie najpierw Kasperskim potem dr.webem i dla pewności może format C: bo D: na pewno mi się nie opłaca ruszać same .mp3 i .avi tam mam na E: trochę .exe jest ale to bym pokasował bo też sporo filmów mam i rożnych rzeczy ebooków, nei chce mi się tego na płytki zgrywać.

Wypaliło by takie działanie?

Jak usuniesz wszystkie .exe, to już nie przeskanujesz Dr.Web (bo nie odpalisz systemu). Zrób to o co prosi spandaupol (Skorzystaj z Kasperski Rescue Disk)

Nie no prawie wszystkie usunąłem, nie wszystkie. No i odinstalowałem wszystkie gry programy znaczy też prawie wszystkie. Zaraz zobaczę jak dr.web podziała i jak będę miał możliwość(bo póki co u sąsiadki internet nie chodzi) to ściągnę tego kasperskieyo i przeskanuje.

Botowanie mam ustawione raczej. Do usłyszenia za pewnie jakiś czas.