Aplikacja/program do rezerwacji spotkań


(Adk Sikora) #1

hej

potrzebuję program/aplikację, którą można by umieścić na stronie www, aby klient mógł sam umówić się na wizytę, czyli np. wchodzi na stronę, chce się spotkać, ma kalendarz i wolne godziny, może wybrać np. 3 pasujące dla niego terminy, wysyła do firmy, ktoś zatwierdza termin z godziną, i odsyła do klienta. mile widziane dodatki typu przypomnienia, wysyłanie potwierdzeń itp. no i idealnie byłoby mieć program z interfejsem po polsku, żeby klienci sie nie bali korzystać.

czyli taka recepcja on line bez recepcjonisty.

albo moze ktoś wie jak do tego celu wykorzystać np. kalendarz google? i to w ten sposób, żeby ktoś nie mógł ustawiać spotkań kiedy mu się tylko podoba, tylko w tych godzinach, które zatwierdzę?


(Chillout) #2

Znalazłem tylko płatne programy tego typu:

http://www.erecepcja24.pl/work/

http://igabinet.pl/

http://www.morten.pl/program-do-rezerwa ... etycznych/

http://erecepcja.pl/erecepcja_-wpis-87.html


(Dux 7) #3

Idealnym do tego wydaje się być http://www.eRecepcja.pl która posiada również integrację z wspominanymi kalendarzami google oraz kilka innych ciekawych rozwiązań. Kalendarze google w eRecepcji działają w ten sposób że jeśli pacjent/klient/kursant umówi się online lub telefonicznie system automatycznie zapisze zarówno jemu jak i ewentualnie lekarzowi u którego się umawia w kalendarzu google wizytę. Przy pierwszej synchronizacji wizyta doda mu się do kalendarza na smartphonie i/lub tablecie. A oprócz tego przypomni o wizycie sms-em. To idealny program do gabinetu lub salonu. Nie jest może najtańsza ale to "mercedes" wśród programów do rezerwacji online i jak większość "mercedesów" wart jest swojej ceny. :smiley: