Aplikacje 32 bitowe przestały nagle działać

Witam. Mój problem polega na tym, że aplikacje 32 bitowe przestały działać na moim windowsie 64 bit. Nigdy nie miałem tego problemu. Defekt ten pojawił się po tym jak zainstalowałem The Sims 2 i dwa dodatki ( instalowałem je kiedyś i nie było tego problemu ). Poprostu włączam przykładowo Gta: San Andreas i włącza się, ale gra nie odpala. W Menedżerze Zadań pojawiają się procesy uruchomionych gier, ale dziwne jest to, że pojawia się przy nich *32 ( przykładowo: gta_sa.exe*32), wcześniej tego nie było! Co zrobić aby problem zniknął?

P.S.

Usunięcie The Sims nie pomogło.

A gra była oryginalna? Może jakiś wirus? Skanowałeś system?

Oryginalna gra. Zawsze działała. Nie wiem co się dzieje. Wirusa nie ma.

Nie działają:

Gta sa

Battlefield 2

Battlefield 2142

Cześć,

spróbuj przywrocic system do ustawień sprzed kilku dni.

Pozdrawiam,

Masakrator

Nie zmienialem żadnych ustawień. ( jak przywrócić te z przed kilku dni? )

Wszystkie Programy => Akcesoria => Narzędzia Systemowe => Przywracanie Systemu

Zrobiłem to i nic nie dało :confused:

Spróbuj włączyć w trybie zgodności. Prawym przyciskiem myszy klikasz na ikonie gry, zjeżdżasz kursorem na Właściwości.

Wchodzisz w zakładkę Zgodność i tam masz listę systemów. :arrow: Wybierz system, i w ten sposób spróbuj. Dodatkowo odinstaluj Sims - y,

usuń pozostałości ( czyli foldery, które się nie usuną ), dodatkowo odinstaluj te gry, które się nie uruchamiają, gdyż pliki odpowiadające za start

mogły się uszkodzić, i przeinstalowanie powinno pomóc. Spróbuj w ten sposób, i daj znać, czy to coś dało.