Appcrash i zawiecha gry podczas gdy ktoś zapali światła

Hej :slight_smile:

Otóż od pewnego czasu mam problem. Bowiem gram sobie w rFactor, taki symulator wyścigów, mało popularny. Jak na prawdziwy symulator przystało, są tam też światła. No i właśnie tu jest problem, bowiem załóżmy że jedziemy sobie taki wyścig i się ściemnia. No i ja i inni kierowcy muszą światła zapalić. I jak zapalą światła to trach, i nie ma, wyskakuje ekran, że, hmm… zapomniałem jak się nazywa :stuck_out_tongue: ale w XP można tam wysłać raport błędów lub nie wysyłać, na pewno każdy się kiedyś z czymś takim spotkał :slight_smile: W szczegółach w jakimś polu pisało coś tam o appcrashu, to chyba jest dosyć popularny problem. I teraz nie wiem co mam robić :frowning: Ma ktoś jakieś rozwiązanie na ten problem? :slight_smile:

A czyszczenie systemu programem CCleaner ? u mnie działa bez problemów tez na Vista :wink:

Przeczyściłem CCleanerem i nic :frowning: Ale spisałem dokładne dane dot. tego błędu

A pieniążki na tego XP dasz? :stuck_out_tongue:

Może spróbuj tryb zgodności z XP, uruchamiaj grę jako Administrator. Jeśli gra dalej będzie działać niestabilnie, to próbuj zmniejszać system trybu zgodności - Win 2000, NT 4, Windows 98/ME. To niekiedy pomaga.

To przy okazji możecie mnie nakierować :slight_smile: Mam vistę home premium OEM, mogę zainstalować XP i używać tego klucza z naklejki? Czy może przysługuje mi jakiś inny sposób downgrade’u do XP?

Szczerze mówiąc, to mam nadzieję, że obejdzie się bez formata i instalowania XP. Uruchamiam w trybie zgodności z XP SP2 i jako administrator. Spróbuję uruchomić z późniejszymi systemami jak wrócę do domu.

A tak BTW, często spotykam się z opiniami takimi jak “ati to ■■■■, miałem na nim same problemy, nvidia chodzi jak marzenie”. Chyba jestem jedynym (nikogo takiego nie spotkałem) co ma zupełnie odwrotnie :slight_smile:

Niestety nie przysługuje ci to prawo (do downgrade’u). Mają go dopiero posiadacze Visty Business/Ultimate.

Niestety, żadna zgodność nie rozwiązuje problemu :frowning:

Kryszek ma racje.Ta gra jest na XP ,pisze na pudełku,no chyba że nie miałeś pudełka i w ogóle naklejka z płytki ci

zginęła.

Nie, ta gra nie jest tylko na XP, jest wiele osób grających na Viście, a nawet na 7 :slight_smile:

Pudełko mam.