AQQ 2.0.3 bulid 17 kontra GG beta 8 wydanie z 15 paź

Witam.

Otóż mam dylemat, jak w temacie. Co zostawić AQQ czy Gadu-Gadu

AQQ 2.0.3.17 ze skórką Black Aero by Ronii i Gadu-Gadu 8 beta, wydanie z 15 października ze standartową skórką. :

c93dc872a6d962dbm.jpg

Nie wnikając w szczegóły - AQQ

AQQ

AQQ

Tylko i wyłącznie AQQ!

GG - Suck’s! :wink:

AQQ a w ogole ja wybierając komunikator nie zwracałem uwagi na wygląd :roll:

AQQ, gadu jest za bardzo kolorowe.

AQQ

AQQ, bo obsługuje wiele protokołów. GG - tylko obsługuje GG.

Oczywiście, że AQQ- obsługuje inne protokoły (widzę, że masz inne kontakty, niż na protokole GG), więc na GG ich nie obsłużysz, poza tym ten kijowy interfejs GG (przekolorowany, pogmatwany) i taki dziecinny, i to słoneczko GG w rogu. :lol: To AQQ ma bardzo ładną, czarną, elegancką skórkę i miły interfejs, wygodny (ja po przesiadce z GG znalazłem w AQQ wszystko bez problemu. Wywal GG, zostaw AQQ.

Wywaliłem gg, no i Aqq zostało :wink:

f45016a0ad3db7b1m.jpg

Od razu pulpit lepiej wygląda. :lol:

Jak ktoś korzystał z gg dzisiaj (2.11.2008) chwilę po 21. zauważył ile osób wywaliło z gg… Mnie też wywaliło, sprawdziłem od razu dostępne serwery, zmieniłem ustawienia wtyczki i zadziałało od nowa. Reszta użytkowników gg połączyła się, średnio po 5 minutach. :wink:

Ot zaleta AQQ :smiley:

Pozdrawiam

AQQ, ale uważaj bo do tej pory nie są zaimplementowane konferencje w tym programie np. z ludźmi korzystającymi z protokołu GG.

To nie zaleta AQQ, tylko raczej ciemnota większości użytkowników aplikacji GG. Do oryginalnego klienta GG też jest dodatek (server changer) który umożliwia to samo co ten wbudowany we wtyczkę GG dla AQQ - czyli zmianę serwera.

Żeby nie było że bronię GG - korzystam z AQQ/Miranda 8) I też to samo wszystkim polecam. Dla trochę bardziej leniwych AQQ, dla tych co mogą (chcą?) poświęcić parę chwil na konfigurację - Miranda.