AQQ czy ma ukrywania statusów przed kims?

Czy w AQQ da rade jakoś zorbić aby danej osobie na liście nie pokazywął się mój status?

W konekcie tak bylo a musialem przerzucić się na AQQ a bardzo mi jest to potrzebne :slight_smile:

Tak jest.

Zakładka kontakty >> zarządzanie

Masz tam 2 zakładki do wyboru ignorowanie (nie będą dochodzić do ciebie wiadomości od tego kontaktu a osoba zobaczy na swoim komunikatorze status zablokowany)

Oraz Niewidoczność (osoba zawsze będzie widzieć twój stan jako niewidoczny mimo że dla innych będziesz np na żółtym słoneczku.

Wystarczy odpowiednią osobę z listy kontaktów przeciągnąć do okna ignorowane bądź niewidoczność.

Pozdro

PaPuX dzieki wielkie :slight_smile:

A to ukrywanie dziala? Bo kiedys chcialem sprawdzic ta mozliwosc I mialem odpalone gg (siostry) i aqq (ja) na jednym kompie Dodalem u siebie siostre jako ze sie przed nia ukrylem potem odpalilem od nowa aqq a u siostry dalej bylem widoczny Cos nie tak ustawilem ze to nie zadzialao?

Musisz uruchomić ponownie AQQ aby ustawienia zostały wprowadzone

:x

To ja dodam, ze kiedys tez korzystalam z gg typowo, ale wole aqq.

Na stronie producenta mozna znalezc wiele interesujacych wtyczek (pluginow) do tej aplikacji.

Jak pamietam do ukrywania statusow rowniez cos sie znajdzie. :stuck_out_tongue:

Juz wszystko dziala jak nalezy Nie wiem czemu wczesniej nie chcialo W kazdym razie sposob opisany wczesniej dziala AQQ podoba mi sie

Wiemze tonie ten temat ale spytam:

Mam klopot z przesylaniem plikow np do gg Niby jak wysylam na jednym kompie to wszystko ok ale jak do kogos dalej (pomimoze ten ktos jest widoczny) to transferu jakos nie ma Moze ktos wie czemu?

Może ktoś ma wyłączone przesyłanie plików.

I ogólnie jest z tym dużo problemów 8)