AQQ i banlista

Jak zablokować użytkownika np. GG czy Tlenu w komunikatorze AQQ?

Kontakty --> zarządzanie --> przenosisz kontakt (z listy kontaktów), który chcesz zbanować do okna “ignorowanie” i masz problem z głowy

O, wielkie dzięki!

ja nie widze czegos takiego u siebie

aqq.jpg

Faktycznie, dziwne to, ale np. moja dziewczyna instalowała identyczną wersję co i ja i NIE MA niektórych opcji!

SnakeVG a w ustawieniach aqq nie ma wyhaczonych jakiś opcji ??

musi być - trzeba dobrze sprawdzić ustawienia

moze to zalezy od wersji AQQ. moja to 1.2.5.126

całkiem możliwe :slight_smile:

zainstaluj najnowszą wersje - jest stabilna i ma rozszerzone opcje - używam od początku i nie mam problemów

1.2 to jest zupełnie co innego niz 1.3 :stuck_out_tongue: instaluj 1.3 i w menu Widok włącz tryb zaawansowany.

Własnie chyba o to chodzi. Trzeba włączyć tryb zaawansowany i wtedy opcja się pojawi :slight_smile:

a piszesz tak bo używasz aqq i tak ci się wydaje, czy poprostu tak ci się wydaje ??

Przełączenie trybu powoduje tylko pojawienie/zniknięcie ikony “makra” na dolnej belce programu, oraz fukcji w nemu, przyczym opcja w wersji 1.0.3.306 “zarządzanie” jest w dalszym ciągu dostępna

Używam.

Tylko o to chodzi ze nigdy nie miałem wersji 1.2x wiec pomyslalem ze moze przelączenie naprawi problem. :wink:

Wiecej opcji oferuje plugin Responder do pobrania tutaj: http://www.aqq.amnezja.org/index.php?op … ils&gid=22