AQQ i Koń Trojański

Witam.

Kiedy ściągam najnowszą wersje AQQ Kasperski wywala mi komunikat że to koń trojański.

Prawda to czy nie?

rado z jakiej lokalizacji ?? Jeżeli ciągniesz z oficjalnych serwisów, to nie ma takiej możliwości.

Może ciągniesz AQQ+dodatki ??

Nadrażliwość antyvira

Z oficjalnej strony AQQ.

Tak mi sie wydaje że to nadwrażliwość Kaspra.

Dzieki za szybką odpowiedż.

Ja wczoraj też ściągnąłem z oficjalnej strony programu to też mi Kaspersky wywala komunikato o błędzie, nie ma żadnego wirusa, to jest tylko “nadwrażliwość antywirusa”

masz racje mozesz bez przeszkow pobrac AQQ poprostu zgas komunikat od kasprzwaka :lol: i kontynuuj pobieranie :mrgreen:

Potwierdzam ze dzisiejsza instalka najnowszej wersji AQQ ma syfa plik pobralem prze komunikator jak tylko komunikat wyskoczył :twisted: :twisted:

Pobrany plik bezpośrednio ze strony tez wykazuje obecnośc syfa który przy instalowaniu jest w katalogu temp i w samej instalce napisałem maila z logiem i czekam na odpowiedz ciekawe czy odpiszą :wink: :wink:

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do oficjalnego forum aqq do tego tematu

Tylko co mnie to ma ob chodzić że oni żle napisali i że antywirus podejrzewa że jest coś może jescze dojdzie do tego że każą wyłączyć antywirusa bo juz teraz piszą tam że za duży poziom zabezpieczenia jest włączony i przez to żeby zmiejszyć tak i złapać prawdziwego syfa :twisted: :twisted:

Tylko przy ściąganiu i instalacji. Po zainstalowaniu AQQ wszystko jest jak najbardziej w porządku. Właśnie właczyło mi się automatyczne skanowanie atyvirem - zobaczymy jaki będzi eefekt :slight_smile:

A co do takich alertów - wbrew pozorom kilka programów tak ma :slight_smile: