AQQ konwersacja przez kamerke

Witam.Mam problem poniewaz zainstalowalem AQQ na ktorym niewiem jak a opcje trzeba włączyc zeby mozna bylo ogladac w kamerce osobe z drugiej strony.wszystko ladnie dziala ale niewiem jak sie połączyc. :stuck_out_tongue:

A wieć, klik na program na górnym pasku wybierasz z listy Nadawanie obrazu. Obraz zostaje nadawany, następnie prosisz kolege/koleżanke by klik prawym przyciskiem myszy (PPM) na twoim nicku i wybrał/a Wideo konferencja a a następnie połącz. Jeśli rzeczywiście wszystko śmiga to powino być dobrze.

Czy to ma byc przycisk Publiczna konferencja?

Jaką masz wersje AQQ. Bo ja w 1.4.7.610 nie mam takiej opcji Publiczna konferencja Ale mozesz spróbować na tym tylko wtedy każdy będie do Ciebie mógł sie podłaczyć i oglądać. Spróbuj klik na osobie do której chcesz wysłąć obraz i wybrać jakąś opcje odpowiedznia np: Prywatna konferencja. Podaj dokładną wersje :slight_smile:

dziwne bo ja mam ta sama wersje . i jest publiczna konferencja w opcjach juz okna kamerki

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 16:38

moze mam cos w opcjach zle ustawione

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 16:38

moze mam cos w opcjach zle ustawione

Wrzuć screena albo dokładniej opisz bo nie bardzo rozumiem. :stuck_out_tongue: w którym momęcie sie zatrzymujesz?

Nadawanie obrazu i jakie opcje nastepne