AQQ - oszczędzanie na pamięci

Ściągnąłem nową wersję AQQ. Mam dość słabego kompa i chce zaoszczędzić na pamięci (256 mb) czy da się jakoś pomajsterkować by program zużywał mniej RAMu, albo chociaż wyłączyć w oknie głównym te niepotrzebne podświetlanie kontaktów?

niesuszek ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

to zainstaluj sobie starsza wersje 1.4

w spoczynku 2mb ram w użytku 4mb ram

nowa owszem ok 25 mb ram (tyle co ten syf gg )a i nie wiem czy taka lepsza do końca miałem ja 2 dni i powrócilem do starej nie ze wzgledu na ram bo ma go pod dostatkiem ale ogólnie za bardzo fikusna ta nowa wersja

Chyba Chyba ***********

AQQ 1 ma moduł spyware który skanuje twój komputer i wysyła informacje Do serwera.

Do tego ukrywa swoją rzeczywistą pamięć! Po starcie AQQ 1 ma już ponad 22mb a dodaj skórki i i wtyczki to ci zwiększy.

Sprawdzić łatwo możesz zaawansowanymi programami do monitoringu pracy programów a nie nic nie wartym menadżerem zadań windows.

Chociaż łatwiej jest zainstalować AQQ ************** a ujrzysz prawdę. Umieściłem link do tego programu jakiś czas temu na tym forum.

Jak ja lubię wymądrzających się a nie znających prawdy userów :lol: