AQQ podczas użytkowania wyskakuje błąd (Screen)

Witam:)

Mam problem z ww. programem… Po otwarciu, inicjalizacji itd, i jakimś czasie użytkowania (od 10min do kilku godzin)wyskakuje błąd, który widać na screenie, co zmusza mnie do zamknięcia AQQ przez Menadżera Zadań… Po ponownym otwarciu dzieje się to samo, na wszystkich kontach… Program funkcjonował dobrze przez ok pól roku… Nic w tym czasie nie zmieniałem w nim… Próbowałem reinstalkę, chodził ok godzinę po czym znów ten komunikat…;/

Pamiętam jeszcze że miałem coś podobnego z GG… Link do tematu…

41_1261598846_thumb.jpg

Może ktoś coś zaradzić? Proszę bo pilnie potrzebuje komunikacji…

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt:)

Pozwoliłem sobie przyłączyć się do tematu. Mam dokładnie taki sam problem, oczywiście nie cały czas ale np. przy odebraniu obrazka lub emotki zaczyna szaleć i dopiero restart programu uspokaja AQQ.

Błąd jest związany z nowymi reklamami w gg (podmienia emotki na m&m’sy czy coś w tym stylu). Tymczasowe rozwiązanie znajdziesz tutaj: http://aqqnews.komunikatory.pl/newsy/1-home/82-wtyczka-gg-problemy. Miałem ten sam problem i to rozwiązanie pomogło. Trzeba czekać do nowej, poprawionej wersji programu.

Problem występuje przez emotki reklamowe wprowadzone przez gg. Najlepiej napisz do znajomych, żeby nie używali emotek, u mnie to pomogło :slight_smile:

ja mialem taki sam problem wyskakuje niekiedy

Dziękuje bardzo za pomoc!!:slight_smile: Sposób blacksmithy pomógł, za co mu bardzo dziękuje:) Temat do zamknięcia…:slight_smile:

http://aqqnews.komunikatory.pl/

Tu jest kilka rozwiązań tego problemu :wink:

Był post na ten temat.

gadu-gadu-emotki-ememensy-t370618.html