AQQ problem

(Przemock) #1

Mam taki problem, kiedy mam otwarte okienko rozmowy z kimś i on coś napisze, to wiadomość nie pojawia się w tym okienku, tylko miga ikonka nowej wiadomości w trayu, muszę zamnkąć okienko rozmowy i kliknąć na ikonkę wiadomości w trayu, wtedy w nowym okienku dopiero jest wiadomość. Jest to strasznie wkurzające, jak to zmienić?

(Przemock) #2

próbowałem. a najciekawsze jest to że na początku było dobrze a dzisiaj rano się problem pojawił…

(Monczkin) #3

a wy macie ten komunikator, czy poradzacie tak za każdym razem jak ktoś ma problem ??

przemoc spróbuj tak:

opcje AQQ – > okno rozmowy --> podstawowe --> pierwsza opcja, jak nie zadziała będziem myśleć dalej

Masz tak cały czas, czy dopiero co się tak zrobiło ??

(Przemock) #4

Chodzi o opcję żeby otwierał okieko jak przyjdzie wiadomość? Jeśli tak to jest jeszcze gorzej, okienko się otwiera, a potem jak osoba pisze dalej, to się nawet ikonka nie pojawia w trayu, tylko jak zamknę okno i otworzę to dopiero widzę co napisała

a dzieje się tak od dzisiaj, wczoraj było dobrze

(Monczkin) #5

zamknij AQQ i zrestartuj system - czasem tak się dzieje, przy dużym obciążeniu systemu

(Przemock) #6

nie pomogło :frowning:

(Qbap) #7
  1. Widok|tryb zaawansowany

2. Program| Ustawienia AQQ|Okno rozmowy - tam masz opcje automatycznego wyskakiwania okienka, opcje zakladek itd.

(Przemock) #8

zmiany w tych ustawieniach nic nie dają, zresztą nic nie zmieniałem i nagle się tak zrobiło :frowning:

(Monczkin) #9

przemoc ile wynosi zużycie pamieci procesora u Ciebie ??

instalowałeś jakieś wtyczki do AQQ ??

może to jest przyczyną - zbytnie obciążenie programu przez pluginy (chociaż używam ich kilkanaście i znacząco nie wpływa to na szybkość pracy programu)

wydaję mi się, że problem leży w systemie - tak mi się wydaję - może czas zrobić konserwację systemu - defragmentacja, wywalanie tempów etc. :slight_smile:

(Przemock) #10

Nie instalowałem żadnych wtyczek, wszystko śmigało jak należy, naprawdę nie wiem w czym może tkwić problem :confused:

(Chudy Dzik) #11

reinstalka…

kontakt i archiwum - backup

odinstluj aqq,

usuń folder aqq

wyczyść rejestr

restart kompa

instalacja aqq

(Przemock) #12

To zrobiłem zanim jeszcze napisałem ten temat na forum :wink:

Złączono Posta : 15.12.2005 (Czw) 15:56

Pomoże mi ktoś? :smiley: