AQQ -> Ustawienia

Witam! Pobrałem AQQ ze strony aqq.eu i gdy próbuję wejść w ustawienia AQQ nie otrzymuje jakiej kolwiek reakcji. Potrzebuje tam zajrzeć aby wpisać nr. GG oraz hasło. Proszę o pomoc, pozdrawiam!

Jest w Viscie opcja uruchomienia programu z zgodnością ze starszym systemem ??

Być może problem leży właśnie w tym, że używasz Visty

Jest ale to nic nie daje, AQQ uruchamia się bez problemu, porozumiewać się z osobami poprzez sieć AQQ również mogę ale w ustawienia dalej nie moge wejść…

hm…

Zerknij na oficjalne forum AQQ, być może ktoś już zgłaszał podobne problemy.

Tony-90

A zaznaczyłeś tryb zaawansowany ? - Widok - Zaawansowany

Pozdrawiam

Witam, może i mój post nie wniesie za dużo informacji, ale miałem to samo, uruchomienie w trybie zgodności z xp/w2k3 nic nie daje :slight_smile:

Tryb zaawansowany także nic nie daje, uruchomienie programu z prawami8 admina także nic nie daje

Agaton to nie ma związku.

Problem u Tony-90 polega na

Bez względu na tryb - zwykły czy zaawansowany opcje związane z GG sa dostępne w ustawieniach…

Monczkin

Noszę się z zamiarem zainstalowania Visty, choć pewnie będzie to miało miejsce w połowie roku, i w świetle powyższego mam pytanie - AQQ nie jest w pełni kompatybilne z tym systemem ?

Potwierdzałby to post:

Przeglądając Forum, można zauważyć, że na chwilę obecną dość dużo programów, delikatnie mówiąc " kuleje " na tym systemie…

Pozdrawiam

Agaton normalka. Z xp było identycznie na początku. Dopóty programiści nie zaczną testować programów pod Vistę, to można zapomnieć o prawidłowym działaniu programów w tym systemie :slight_smile:

Monczkin

Wypada tylko czekać na " lepsze czasy " …

Pozdrawiam

Odnośnie programów, które nie działają na Viście z Xp.

Pracownik z działu Microsoft wyraźnie mi powiedział jedną i bardzo mądrą żecz :!:

Nie instalujmy programów które są przeznaczone na win XP, trzeba czekać aż producent danego softu wyda po prostu program na Vistę, w większośći , programy na Vistę powinny się pojawić na początku lutego , Nieoficjalnie dowiedziałem się także że gadu-gadu będzie kompatybilne z Vistą już na przełomie kilku dni lutego, kiedy to światło dzienne ujży nowa wersja GG.

Nie można winić tu Microsoftu , że coś nie działa, produceńci oprogramowania i sprzętu już dawno mieli okazje zapoznać się z nowym systemem Microsoftu, to samo jest ze sterownikami do sprzętu, nie polecam instalowania sterowników z windowsa XP nza windows Vistę, w częstych przypadkach system się sypie.

Co jest na Vistę to na Vistę, a co na XP zostawmy na XP.

Za to Tlen.pl funkcjonuje wzorowo.

Pozdrawiam!