AQQ - wiadomosci

(Patricko) #1

Witam.

Od wczoraj mam pewien bardzo denerwujacy problem.

Juz reinstallowalem aqq, czyscilem rejestr, skanowlame w poszukiwaniu syfu i nic !

Oto problem.

Gdy mam wlaczone aqq ( ale z nikim nie rozmawiam ) i przychodzi mi wiadomosc od kogos to miga koperktka w trayu ( normalna sprawa ).

Jednak gdy klikne kopertke nie widac nadeslanej wiadomosci

Gdy okno romozwy jest otwarte caly czas to problemu niema widac wszystko.

Gdy zamkne okno i otworze je na nowo to widac tylko moje wyslane wiadomosci a nadeslanych niema

Zupelnie nie wiem co sie stalo

W komputerze nic mieszane nie bylo.

Wszystko jest dobrze.

Wersja aqq to najnowsza ( nie beta ).

1.3.0.306

Od razu mowie ze wszystko w ustawieniach jest tak jak bylo.

Przywracanie systemu stosowalem rowniez.

Na innych komunikatorach jest ok. Tylko ze ja chce AQQ :slight_smile:

Prosze pomozcie :frowning:

Tylko jesli ktos chce pisac cos w stylu Format C to niech nie pisze :slight_smile:

Format dopiero na koncu :wink:

(Monczkin) #2

będzie to OT, ale powiem szczerze, że jako użytkownik aqq pierwszy raz słyszę o czymś takim :?

Szczerze mówiąc nie mam pomysłu, co może być przyczyną takiej sytuacji - może firewall coś tu miesza - jeśli posiadasz.

Sprawdź w połączeniach - czy masz zaznaczone opcję - ten komputer znajduje sie poza zaporą ogniową - jeśli używasz

Złączono Posta : 20 Sierpień 2005, 23:13:05

a może spróbuj zassać betę - odpalasz ją ze ściągniętego rara, więc starych ustawień w wersji 1.3.0.306 nie pozmienia - i wtedy zobacz

(Patricko) #3

Wiem wlasnie :frowning:

Sam pierwszy raz takie cos widze.

Nie wiem jak temu zaradzic.

Oczywiscie uzywam firewalla. Grzechem jest nie uzywac :wink:

Jednak AQQ mam udostepnionie i wszystko dziala.

Jak te okienka sa wlaczone to problemu niema.

Tylko jak sa wylaczone :frowning:

Złączono Posta : 20.08.2005 (Sob) 23:15

Beta tez juz sie bawilem.

Przepraszam ze zapomnialem wspomniez o tym.

Wszystko nadal tak samo :frowning:

(Przemoxmx) #4

moze wejdz w ustawieniach w automatyke? moze tam cos nie tak poustawiane?

(Patricko) #5

W automatyce wszystko jest rowniez OK.

Zreszta po zmianach nadal to samo sie dzieje.

(Monczkin) #6

generalnie zmiana statusu odpada

możesz spróbować zmienić ilość i czas z jakich wyświetlane są wiadomości, choć to chyba nie to :?

Złączono Posta : 20 Sierpień 2005, 23:21:30

a powiedz mi z jakich komunikatoów wiadomości są niewyświetlane ??

z GG, ICQ, tkena czy kontakta czy AQQ ??

Mmoże problem jest z pluginami

(Stoow) #7
  1. W automatyce dla pewności zmień ilośc godzin z których dostajesz wiadomości na np. 99

2. Znając zycie to nie pomoże bo to błąd AQQ :smiley: jest najprawdopodobniej. Na forum AQQ sparawa była klika razy poruszana. Jesli chcesz przeczytać tą wiadomośc to wejdź do archiwum, tam będzie ona pokazana.

(Patricko) #8

Monczkin

Na AQQ, jak i ICQ no i GG dzieje sie to samo :frowning:

Co do automatyki rowniez nic :frowning:

(Monczkin) #9

wyślij raport o tym błędzie - niech się chłopaki biorą do roboty :smiley:

za coś te reklamy są :stuck_out_tongue:

a właśnie - ktoś wie kiedy wyjdzie nowa wersja ??

(Stoow) #10

Nowe wersja miała najpierw być zrobiona do poniedziałku więc dajmy Oconnelowi jeszcze jutrzejszy dzień :wink: Ale beta testy coś się przeciagają i nic nie wiadomo.

(Patricko) #11

Monczkin

Raport juz poszedl do nich :wink:

Byc moze nowa wersja cos pomoze.

Bo jak nie to niestety format bedzie trzeba zastosowac :frowning:

(Monczkin) #12

skoro stało ci się to nagle - to może winą jest instalacja jakiegoś softu w tym czasie ??

(Patricko) #13

Wlasnie ja nic nie instalowalem kiedy to sie stalo.

Zainstalowalem Folder Locka jednak usunalem go zaraz i wyczyscilem rejestr i wszystkie pozostalosci po nim. Nadal sie to dzieje :frowning:

Wlasnie to jest dziwne ze nic nie robilem i nagle sie tak zrobilo dziwnie :frowning:

To jest od czasu jak sie pojawila reklama. Dokladnie wtedy to sie stalo.

(Stoow) #14

Dobra, koniec raz na zawsze - to jest błąd AQQ. Tyle… Trzeba czekac az to porawią. Format nic tu nie da.

(aju) #15

moze wstrzymaj się z formatem a zainstaluj jakiś inny komunikator - poczekaj najlepiej, może coś odpiszą a w międzyczasie siedź na innym komunikatorze.

(Patricko) #16

Siedze na AQQ :wink: Bo instalowalem wszystkie inne i naprawde…AQQ to Mercedes w porownaniu z innymi. Jednak to moje odczucie i nie chce tutaj tworzyc wojny midzy tym ktory lepszy. Poprostu mam wlaczone okienko caly i juz :slight_smile: Tak wiele nie rozmawiam. Jednak jest to strasznie denerwujace jak sie przez przypadek wylaczy i cala rozmowa znikla.

Poczekamy zobaczymy :slight_smile: